Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 22. napon. Mindjár...

Ma vagyok a 22. napon. Mindjárt megjön érzésem van. Szurkál a köldököm körül. Babuci van a dologban?

Figyelt kérdés

A mellemre a további megjegyzést tettem a minap: Jé, ez az ér eddig is itt volt? Olvastam, hogy ez is lehet a baba jele, jobban látszódnak az erek. Duzzadtabbnak is érzem őket!Egyébként 28 naposak a ciklusaim!

Mikor teszteljek?A párommal babát szeretnénk.Ennek érdekében minden megtettünk!:) a PÉ előtt és után is együtt voltunk!


2009. márc. 15. 14:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A derekam is fáj és szurkál a hasim is!
2009. márc. 15. 14:41
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

A teszthez még korán van és a tünetekhez is.

Ne gyárts magadnak terhességet mert még sokára lesz a mensid napja és amikor megjön csak csalódás lesz.

Azt hogy a melled duzzattabbnak érzed az még nem azt jelenti hogy az is....

És ne meséld be magadnak a mindjárt megjön dolgot, és akár terhes avgy akár nem még nem érezhetsz semmit ....

2009. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért fogalmaztál ilyen erősen!Nem mesélem be magamnak a tüneteket!Már többször csalódtam, tudom milyen érzés, h várom és nincs ott.Ezek után jobban próbálok nem a terhességre gondolni, de a tünetek ott vannak!

Azért köszönöm a választ!

2009. márc. 15. 14:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Még valaki?Válasz?
2009. márc. 15. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs ha ugy érezted hogy erősen fogalmaztam , nem annak szántam csak így gondolom mert ugyan azt a cipőt tapossuk mind a ketten és tudom milyen érzés , nem rosszindulat akart lenni.
2009. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 22-e környékére nem várom és szurkált már a hasam, meg volt mensiérzésem és kicsit érzékenyebbek a ciciim. De én sem akarok semmit beképzelni, mindig "valami másra" fogom ;)

Jóstesztezek, azok már 4 napja jól látszanak, és tegnap egész erős volt a csík, ma picit halványabb, de nagyon jól látható.

DRUKKOLOK MAGUNKNAK!!!!

Ja, és szerdán tesztelek Clearblueval :)

2009. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem is 28 naposak a ciklusaim, és a 21. napon volt beágyazódásos vérzésem, és nagyon erős mensi szerű dolog, ennek már két hete és babás vagyok, úgyhogy szerintem már lehet tünet.

az erek egyértelműek, nekem is volt hasonló, igaz nálam ez nem volt olyan jelentős jel, mert szoptattam még és arra fogtam.

pár nap és hányingernek is jönnie kell, ha babás vagy, meg a gyakori vizelés, kívánás, rossz szájíz, stb.

2009. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam a jóstesztekről, de nem tudom azokat hol kell venni.Érdemes-e? vagy ez az ovulációs tesztettel vagy mivel vannak együtt?Bocsi ebben abszolut nem vagyok jártas!Ha az kimutatja az mennyire biztos,hogy terhes vagy?
2009. márc. 15. 18:18
 9/14 A kérdező kommentje:
beágyazódásos vérzésem viszont nem.De ha jól tudom ez sem jelentkezik mindenkinél!?
2009. márc. 15. 18:18
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy szerdán már tesztelek.Én is Cearblueval
2009. márc. 15. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!