Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvely gombám van. És 5 napon...

Hüvely gombám van. És 5 napon belül lesz peteérésem! Clostit szedtem . Nem baj ha 5 npmulva tesz fel a canesten kupot?

Figyelt kérdés
Szóval ha most teszem felnem sxelhetün de nem szeretném elbukni ezt a hónapot!!!Mit tegyek?Canestre rá van irva kismamák is használhassák!!!!Eléggé viszketek de nincsen folyásom!a dokim aztmondta ha viszketek nugdtan feltehete magamnak orvos nemlátta nélkül.
2009. márc. 15. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okozol vele kárt mert a hüvelygomba nem kizáró oka a teherbeesésnek , csak a sexuális életet tudja megkeseríteni nekem is volt és hiába nem viszkettem mikor a párommal együtt akartam lenni annyira égett a hüvelyem ahogy feszült a nemi szervétől hogy nem tudtunk együtt lenni de ha ti megtudjátok oldani akkor semmi akadálya én ugy tudom hogy a kúp csak akkor nem igazán jó ha közvetlen mensi után kellene használnod és még van egy kis csipp-csöpp de lehet nem jól tudom és ha így van ne haragudj nem akartalak félrevezetni.
2009. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért buknád el ezt a hónapot? Felteszed ma a kúpot, esetleg kenheted canesten krémmel is, ez néhány napon belül használni fog. Talán négy-öt nap múlva már kúpoznod sem kell, és nyugodtan lehettek együtt. Ha nem kezeled, és együtt vagytok, a párod is összegyűjti tőled a gombákat.

A peteérésednek nem fog ártani a kúp/krém, mire meg már beágyazódna a babád, már a gomba is eltűnik.

2009. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. márc. 15. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
2. nak!köszike csak tudod ha most teszem fel az 3 nap. és utánna 2 napot várni kell mig lehet szex mert kijön a kupszerü valami szoval akkor lemaradok mert nemlesz sperma bennem.
2009. márc. 15. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem kezdd el most kezelni magad mert a fertőzés én úgy tudom hogy nagyban megnehezíti a teherbeesést.Én így tudom. Az orvosi és a sima boltban kapható kúpot is 3 napig kell használni.Sztem vigyázz magadra!
2009. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!