Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelygomba megváltoztathatj...

A hüvelygomba megváltoztathatja a terhességi teszt eredményét?

Figyelt kérdés

Akarok csinálni egy tesztet, mert már 1 hete késik. Nem igazán gondolom, hogy terhes lennék, de a biztonság kedvéért ..

Csak összeszedtem valami fertőzést, ezért kérdezem.


2011. máj. 24. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEm, csak hormont termelő daganatok képesek ilyenre.
2011. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha egy hete késik, simán lehetsz terhes.

Egyébként ha veszel egy tesztet, akkor a leírásban benne van, hogy mi változtathatja meg az eredményt, és mi nem...

2011. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alinaaa ***** válasza:

Én elég durva gomás fertőzéssel teszteltem 3 nappal késés után és pozitív lett-most vagyok a 34.hétben.

Szóval szerintem nem befolyásolja:)

2011. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

én nem hiszem hogy terhes vagyok, nem is szeretnék, nagyon nem... 17 évesen nem lenne jó. Barátommal mindig védekeztünk, sose volt kiszakadva, csak elég parázós vagyok és most meg vagyok kicsit ijedve hogy mivan..:\ elég stresszes hónapom volt, valószínüleg ezért a csúszás, de a terhességi teszt nem fog ártani :)

2011. máj. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!