Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetek a leggyorsabban...

Hogyan lehetek a leggyorsabban terhes? Tényleg jó a lázmérős dolog? Az hogy is van?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha peteérésed volt akkor utánna való nap megemelkedik a hőd pl.36,5 ről 36,9.re és ez addig ugy is marad ameddig meg nem jön a menzid.Ha terhes lettél akkor nem esik visza,egy darabig.
2008. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!de a pete érés mindenkinek ugyan ugy müködik?vAGYIS UGYAN AKKOR VAN?
2008. febr. 18. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ! a peteérés is mindenkinek más. attól függ hogy milyen hoszú a menzid. mióta próbálkozol a babával? és hány napra jön meg a menzid?
2008. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Peteérése nem mindenkinek ugyanakkor van,hiszen nem mindenkinek egyforma a ciklusa! A normál ciklus hossza 28 nap, ilyenkor a 14.napon van a peteérés. Ha a ciklusod hosszabb vagy rövidebb akkor a peteérésed máskorra esik. De lehet venni ovulációs tesztet és ovulációs mikroszkópot ami megmutatja a peteérésed napját.de számtalan választ olvashatsz itt ebben a témakörben
2008. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fontos, hogy ébredési hőmérsékletet (felkelés előtt)kell mérni, és nem hónaljban! szerintem szájban a legjobb (csukott száj, nyelv alatt) ajánlatos minden nap ugyanabban az időben mérni, mert az is befolyásolja a hőmérsékletet (ill. betegség, előző esti buli, mindenkinek más. nekem pl. semmi), hogy mikor méred. mindig ugyanazt a hőmérőt használd.

Azt is tudnod kell, hogy ezzel igazából tényleg azt lehet "csak" kimutatni, hogy megtörtént az ovuláció. de ha nézegeted, és feljegyzed, akkor egypár hónap után már előre is tudsz logikázni.

legelább 0,2 C-kal kell magasabbnak lenni a megemelkedett hőnek, az előtte lévő 6 napinál.

de, amúgy ne gyorsan akarj teherbe esni. aki gyorsan akar, annak általában lassan jön össze. olyan meg egyáltalán nincs, hogy leggyorsabb módszer. az életet nem mi adjuk, és nem is mi harcoljuk ki. azt egyszerűen csak kapjuk.

2008. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám az ébredési hőmet mérni,csak nekem az a bajom hogy 3 műszakban dolgozom és nem ugyanabban az időben ébredek,ilyenkor mi a teendő??Tudom,ovulációs teszt,de hosszú távon az sem olcsó mulatság!
2008. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most fogyott el az 1hónpos elevitem!elötte meg már 3-4 hónapja abba hagytam a fogamzás gátló szedését!
2008. febr. 18. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az még nem olyan sok. Az elevit meg egyébként sem azt garantálja, hogy terhes leszel. 3-4 hónap, az kb. a tisztulás gyógyszer után.
2008. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs mikroszkóp ugyanannyiba kerül, sőt olcsóbb mint a teszt, és annyiszor használod, ahányszor akarod. Én most elsőre tesztet vettem, aztán ha még egy ideig nem sikerül, jön a mikroszkópusz, meg a doktor bácsi, de addig is van mit élvezni a gyakorláson:)
2008. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az is igaz!gyakorlat teszi a mestert!amugy meg minél többet kell várni valamire,annál jobban esik ha be köszönt alurkó!:-)nem?
2008. febr. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!