Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hónap sikertelen próbálkozá...

10 hónap sikertelen próbálkozás, nagyon el vagyok keseredve? Ti hogy vagytok? Nem akar összejönni a kistesó?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, hiszen egy már van! :) Gratula hozzá!

És ő most mennyi idős?


Nekem az első gyerek 12 ÉV próbálkozás után jött össze, úgyhogy fel a fejjel! :)

2011. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudom, nekem már van egy gyermek, de akkor is nagyon rossz. 2 éves elmúlt a kisfiam.

Hú, 12 év, nem lehetett könnyű, ehhez képest az én 10 hónapom semmi.

2011. máj. 25. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, nagyon hosszú volt. 24 évesen kezdtük el, és 36 lettem, mire anya lehettem egyáltalán :(( De legalább megadatott, mindig hálás leszek ezért a sorsnak :) Csak sajnos emiatt egy 2. már "nem fér bele", pedig kettőt szerettem volna még fiatal koromban...


Voltatok már kivizsgáláson amúgy? Petevezető átjárható, stb?

2011. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónapja próbálkozunk. Nekem annyian mondták már, hogy ne görcsöljek rá. Szorítok neked. Remélem összejön, csak tényleg lazíts! Jó duma, de hátha......
2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most vagyunk az 5. próbálkozós hónapban. Most jutottam el oda hogy nem gondolok rá és nem görcsölök, ha jönni akar úgyis jönni fog. Remélem. Szóval fel a fejjel, tudom nehéz, nekem is az, de muszáj. Vizsgálatok voltak amúgy már? Én magándokihoz akarok menni és remélem elküld mindenféle kivizsgálásra nem kell az 1 évet meg várni, mert nálunk sajnos az is közrejátszik, hogy apuka cukros.

2011. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 év 5 hónapja probálkozunk, volt már jó pár vérvételem, uh-m, laparoscopiám, petefészek fúrásom és most egy hsg, az egyik petevezetékem el van záródva... fel a fejjel legalább neked már van...
2011. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk másfél éve nem jön a baba!

És nekünk még nincs gyerekünk se! :(

2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, nekem könnyebb, mert már van egy gyermekem, aki sok erőt ad, de higgyétek el, nekem is nagyon rossz, és nagyon tud fájni, amikor megjön:(

Az első kisfiunk is 1,5 év után sikerült:( Voltam vizsgálaton, akkor is, és sajnos apánál van egy kis bibi:( De akkor sikerült gyógyszerrel kezelni, de most úgy néz ki nem hatásos a gyógyszer.

Kívánom mindenkinek, hogy mihamarabb megérkezzen a várva várt Gyermek!!

2011. máj. 25. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van már egy gyerekem, és nagyon rosszul érint, hogy már egy éve nem jön a kistesó. Pláne úgy, hogy naponta kérdezi, miért nincs még neki kistesója. Biztos nagyon rossz annak, akinek még nincs és nehezen sikerül, de a kisfiam is majdnem egy év kemény munka eredménye. Kitartok, mert azt érzem, hogy nekem kettő gyereket rendelt el az Úr vagy a Sors. Eddig mindenért keményen meg kellett küzdenem, miért is lenne ez most másképp?
2011. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Én is így gondolom, hogy lesz még egy babánk, Isten ad még nekünk.

Tőlem is állandóan kérdezik, mikor jön a tesó?? Hány éves a kisfiad?

2011. máj. 27. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!