Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az idegesség, vagy más...

Csak az idegesség, vagy más miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés
A ciklusom 38. napján vagyok. Általában 28 naposak a ciklusaim (+/- 1 nap). Tehát már 10 napja késik. Múlt héten teszteltem negatív lett. Ma reggeli teszt szintén negatív. Pénteken voltam orvosnál ő még hüvelyi ultrahanggal sem látott semmit sem. Se a mellem nem érzékeny, se hányinger, se szédülés. A hasam alja fáj néha és ennyi (ezt inkább az idegesség számlájára írom). Folyásom alig van. Csak a hormonok szórakoznak velem, vagy aggódnom kéne?
2009. márc. 16. 06:17
 1/10 A kérdező kommentje:
A hőm 4 napja 36,7-36,8 körül van, viszont tudni kell, hogy ilyenkor még nagy paplannal takarózom éjszakánként. Ez befolyásolhatja a hőmérsékletet?
2009. márc. 16. 06:19
 2/10 anonim ***** válasza:

a maghőmérsékletet nem befolyásolja ez, lehetsz még terhes a mensi előtt becsúszott egy ovuláció, akkor még nem feltétlenül kell látni valamit.

az is lehet, hogy ez anovulációs hónap volt,vagyis sem peteérés sem menstruáció nem volt/lesz, ez normális, minden nőnek van egyszer egy évben olyan hónapja, amikor a szervezet "pihen", csak van aki menstruál és nem is veszi észre ezt.

2009. márc. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olvastam már az anovulációs ciklusról. Erre az egy dologra tudok még gondolni terhességen kívül. Bár fura, mer teljes vérzéskimaradásom még sosem volt. Menzesz előtti napokban voltam együtt párommal (megszakításos védekezéssel). Mindenhol azt írják, hogy aktus után 7-10 nappal mutat bármit is a teszt. Ha e szerint számolom akkor elvileg a mainak tesztnek már mutatnia kellett volna valamit, de az negatív lett.
2009. márc. 16. 07:24
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a 7-10 nap nem stimmel egy jó két hét kell hozzá, hogy kimutassa! mire drukkoljunk, baba, vagy nem baba?
2009. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor 14 nappal számolom újra a dolgokat. Igazából most éppen nem lenne jó, ha baba lenne (új munkahely, körülmények sem olyanok).
2009. márc. 16. 07:29
 6/10 A kérdező kommentje:
A múlt héten végig tesztelem és még csak halvány jel sincs.
2009. márc. 16. 07:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy szinte semmilyen folyásom sincs utalhat valamire?
2009. márc. 16. 08:04
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! Anovulikus ciklusnál 40-45 nap körül is lehet a ciklus, úgyhogy még megjöhet, csak nyugodj meg!
2009. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is nyugodj meg és várjál. Én a 40.napon tartok, és semmi. 3 teszt negatív lett. Mi is megszakítással védekeztünk, és én is tartottam tőle, hogy terhes lettem. Ma felhívtam az orvosomat és azt mondta, hogy ilyen kimaradás előfordulhat egészséges nőkkel is úgy, hogy nincs peteérés az adott hónapban, vagy nagyobb a stressz. Nekem azt javasolta, hogy várjunk, és ha a következő sem jön meg, akkor keressem fel.
2009. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást. Csütörtökre azért bejelentkeztem dokihoz biztos ami biztos. Remélem tényleg nem pont most jött össze baba. Ebben a hónapban kezdtem volna a fogamzásgátlót.
2009. márc. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!