Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?

Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 26. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz is egy szép pozit egy tízes érzékenységű teszttel.
2011. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy 29 naposak a ciklusaim.
2011. máj. 26. 09:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudod most megijedtem, mert pisilés után mintha láttam volna valamit a wc papíron.
2011. máj. 26. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne fesd az ördögöt a falra!! Most azért hosszabb a ciklusod mert nem félidőben volt ovulációd, gondolom előző hónapban 14-15 nap körül volt most viszont nem, ne ijedj meg a pici folttól, lehet készülődik majd a mensi, de lehet az is, hogy csak beágyazódás vége van és amiatt van pici folt, nekem is volt, törléskor rá két napra pozi lett a teszt.
2011. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit láttál?

De szerintem is ellőhetsz egy tesztet! Most már kimutatná!

2011. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy tegnapelőtt csináltam egy nevenincs tesztet (Kék csík), amelyen mintha ott lenne a második vonal, de annyira nagyon halvány, hogy azt gondoltam csak én képzelem oda. De a párom is látta. Igaz nagyon-nagyon halvány. Nem is merem beleélni magam... Nagyon szeretnénk már!
2011. máj. 26. 09:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Törléskor pedig egy nagyon halvány kis valami... igazából nem is tudom kifejezni. Iciri piciri rózsaszin kis valami.
2011. máj. 26. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is iciri-piciri valamim volt, olyan volt mint egy zselatinos cseresznyemag:) vagy piros takonykombóc:) bocsi de nem tudom másképp megfogalmazni, na az volt az én beágyazódásos vérzésem:))
2011. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Viszont, ha most lenne beágyazódásos vérzése, akkor kizárt,hogy főleg egy nevesincs teszt már kimutatná!

Kérdező, szerintem várj! Mást úgy sem tudsz csinálni. Ha nem lesz több pötty, barnázás, vér (reméljük nem), akkor két nap múlva csinálj egy tesztet!

2011. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!