Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kávé, capucsino, cigi, energia...

Kávé, capucsino, cigi, energiaital, csípős, savanyú. Stb. ilyen dolgokat ittatok vs ettetek amikor terveztétek hogy teherbe akartok esni?

Figyelt kérdés
ha igen akkor melyiket igen és melyiket nem?és szerintetek van hatása hogy pl.ne sikerüljön a baba ezek miatt?
2009. márc. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
"Ezek aztán az egészséges fogyasztanivalók babát váróknak!"Hát szerintem egyénfüggő!Van aki ezeket fogyasztja és nem befolyásolja a terhességet és van aki egészségesen él,mégse esik teherbe!
2009. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a cigi egyértelműen NEM, ja és a tömény!Egy pohár bor az nem árt. Ha nagyon méregteleníteni akarsz akkor az energiaital, kávé és a capuccino sem.Bár ezek nem vészesek! A csípős az vérbőséget okoz és enyhe afrodiziákum, úgyhogy az mehet.
2009. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindent ettem+ittam 8kávé, alkohol, csípős, savanyú stb), amit előtte is. A cigit már pár évvel előbb letettem. Aztán amint kiderült, hogy terhes vagyok teljesen mellőztem az alkoholt és napi egy csészére csökkentettem a kávét. Aztán kezdetben olyan rosszul voltam, hogy semmit nem ettem szinte, így amikor elmúlt a rosszullétes időszak mindent ettem, amit csak kívántam.

2009. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A cigit pár éve letettem,kávét 2 bögrével iszom,de ez inkább tej egy kis kávéval.Csak vörös bort iszom néha,de azt is este,ha éhes vagyok.A csípőset imádom és nem tudok lemondani róla,de nem is kell.A tasakos élelmiszereket kerülöm,mert tele van E-vel és az nem terhesen is káros.Plusz multivitamint iszom terhes vitamin helyett,amiben szintén van folsav,a szelént kukoricával és egyéb sárga zöldségekkel pótolom.Fogyókúra felejtő(világ életemben fogyóztam),helyette inkább elkezdtem sportolni,no persze nem megeröltető sport csak egy kis bicaj,gyaloglás futópadon és egy kis elipszisgépezés.Elmentem nőgyógyászhoz a "projekt" előtt,rákszűrés,kuki ultrahang és mindent rendben talált.És keződött a babagyártás.Március elején volt az első próba,de sajnos sikertelen volt,de sebaj majd legközelebb.Ja,és mérd a reggeli hődet(szájban nyelv alatt v. hüvelyben),nekem teszt helyett is bevállt.

Sok sikert!!!!

2009. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teszt helyett is bevált a hőmérő?Tehát ha kiváncsi vagyok hogy terhes-e vagyok mérjem meg a hőmet? Mikor jelent jót?Ha mennyit mutat a hőmérő illetve hol kell megmérnem?
2009. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem iszom kávét, néha ugyan lecsúszik egy-egy pohár bor, mikor a barátainkkal találkozunk, és sosem cigiztem. Viszont a kóla... Én nem tudok (egyenlőre) lemondani róla, totál függő vagyok. Még egyenlőre nem estem teherbe :(

De a szomszédom is kólázik, ő most márciusra van kiírva.

2009. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 12.27-es. Bár ez külön kérdés, azért válaszolok. A hőmérőzés csak akkor mutatja a jelenlegi állapotod, ha egész ciklus alatt méred a hőd, minden reggel, közel azonos időpontban, ugyanazzal a hőmérővel, lehetőleg szájban vagy hüvelyben. És akkor az igazi, ha össze tudod hasonlítani az előző ciklusoddal. Egyébként terhesség esetén felmegy a hő, de ez egyénenként változik, valakinek a 36,7 is már magas, valakinek bőven 37 fölé megy a hőmérséklete. Nekem pl. az alapállapot 36,2, egy ismerősöm alapból 36,7 körül mér. Ha felmegy a hőd és ráadásul nem jön meg a mensid, akkor sem lehetsz tuti biztos, ha nem csinálsz tesztet.
2009. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:57-es vagyok

Valóban teljes ciklus kell ahhoz,hogy kiismerd.Nekem olyan szabályos,ahogy a nagykönyvben meg van írva.Szóval nem izgulok,hogy sikerült vagy nem,mert a hőgörbébmből tudom és a teszten is spórolok.Peteéréskor egy kicsit leesik majd ível felfelé és az jó jel,ha fent is marad a nemvárt után is.Nekem az alaphőm 36.1,ovu-kor lemegy 36 alá majd ível felfelé.Sajnos menzesz előtti napon vagy aznap leesik a hő és az nekem tuti mensi.Sőt,most előbb is jött meg,mint kellett volna,de a hőm ezt jelezte,így nem ért váratlanul.Minden reggel 8kor nyelv alatt,ágyban mérek és csak annyit mocorgok,hogy a lázmérőt bekapjam:)

Persze mindenkinek más lehet,ez csak az én tapasztalatom.Egyedül ciklus utolsó napján izgulok,hogy fent maradjon a hőm,de eddig nem akart ott maradni.Na majd most:D!!!

Druk nektek!!!!

2009. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!