Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz sperma erdmény! Sikerult...

Rossz sperma erdmény! Sikerult természetes uton a baba? 10millio 10%egészséges normál formáju és célirányos.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia ! Nem akarlak elkeseríteni de kicsi az esèlye. A pàromnak 60 milliò a spermaszàma 25% mozog 38% normàl formàjù ès inszeminàciòra kèszülünk.

Legàlàbb 50% -nak mozognia kellene. Nàlatok a spermaszàm is elèg alacsony, ùgy tudom legalàbb 20 milliònak kell lennie.

De persze andrològus tudnà igazàbòl megmondani ès esetleg segíteni.

2009. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos mi is tájékozottak vagyunk a témában. Ezzel az eredménnyel ha a spermamennyiség 10 ml fölött van, inszemet csinálnak, ha kevesebb, csak lombik jön szóba.

10 millió jól mozgó spermium kell h legyen egy adag ondóban.

Nekünk most 26 millió, 40% jól mozgó és inszemre készülünk.

2009. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
clostit szed a pàrom ès vitaminokat.Az orvos egy szot sem szolt inszeminàciorol...
2009. márc. 16. 17:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Ti probàltàtok valamilyen modon javitani a sperma kèpet?vagy egybol az inszem volt ami szoba jott??
2009. márc. 16. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Maca Vibe-vel javult fel 1 millióról ennyire. 2. voltam.
2009. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsô vagyok ès az èn pàrom is vitaminokat szed. Nàlunk a mozgàssal van a problèma ès valamit javult. Mi màr 2,5 ève pròbàlkozunk.Tavaly volt egy terhessègem de sajnos beteg volt a baba ès el kellett vetetni. Velem minden ok ès nem akarom tovàbb az idôt hùzni ezèrt pròbàljuk meg az inszemet.
2009. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eloszoris koszonom mindannyiotoknak a vàlaszàt!

Nekunk màr van egy kislànyunk aki minden gond nèlkul jott màsodik "nekifutàsra"Semmi vizsgàlat nem elozte meg nem is gondoltuk hogy valami baj lehet.

Nem tudjuk mi okozhatta a fèrjemnèl ezt a problèmàt...abban remènykedunk hogy àttmeneti dolog csak...a kislànyunk egyèbkènt 3èves

2009. márc. 17. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:

A 2. valaszolonak: Mennyi ideig szedte a ferjed a Macat a javulas erdekeben. Mast is szedett melle?

A ferjem 2 hete kezdte el szedni, remelem lesz pozitiv hatasa.

2009. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt javult ennyit. Mást nem szedett. Reméljük, így is marad az eredménye :) Amíg nem lesz babánk, szedni is fogja. Már bespájzoltam belőle, remélhetőleg sok lesz majd a felesleges Maca..:)
2009. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!