Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mikor a párotok meg...

Lányok mikor a párotok meg tudta hogy baba lesz mit szóltatok teszem hozzá véletlen sikerült babához? És fiuk ti mit szólnátok ha párotok bejelentené hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Bocs, de VÉLETLENÜL nem lehet teherbe esni....

Egyébként nem örülne, de meg is lepődne, ahogy én is, mert védekezünk azért, hogy ne essek teherbe, ha akarni fogjuk, majd óvintézkedések nélkül teszünk érte. Addig gyakorlunk ;-)

2011. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát már hallottam sok véletlen besikerült babáról
2011. máj. 27. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekünk becsúszott:)))

Ő vigasztalt engem hogy nem lesz semmi baj,szeretjük egymást(4 éve voltunk ekkor együtt!!)én megijedtem mert 22 éves voltam és váram volna még vagy 3 évet.Azóta is nagyon imádja a fiát:))Hozzáteszem ő sem akart még akkor babát tervezgetni,de ha már sikeredett akkor nem akartuk elvetetni,amit jól is tettünk:)))

2011. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első babát terveztük, nem volt semmi meglepetés, csak öröm :)

Második babát nem terveztük, de jön, most már nagy az öröm :) Őszintén, mikor megláttam a pozitív tesztet, sírtam, hát először nem örömömben. Férjemnek ugyan úgy, mint az első pozitív tesztet, ezt is kikészítettem, hogy "véletlenül" megtalálja. Jó 1 percbe telt, mire tudott bármit is mondani, akkor már együtt sírtunk, azok már örömkönnyek voltak :) 21 hónap lesz a gyerekek között.

2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
úgy látom szép történetek vannak itt :)
2011. máj. 27. 13:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is "becsúszott".Én voltam aki picit nehezebben fogadta.Ő nyugtatott,hogy igaz nem vagyunk régóta együtt/6 hónap/ de szeretjük egymást és az a lényeg.És nincs azzal semmi baj,hogy most érkezik.Nagyon szeretjük egymást és várjuk a mi pici babánkat.

35 hetes kismama

2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:)

és hány évesek vagytok?

2011. máj. 27. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is becsúszott. A párom még nem akarja igazán elfogadni, de muszáj lesz, majd felkészül azalatt a 8 hónap alatt. Viszont kezdi szeretni a helyzetet, puszilgatja a hasamat, beszél róla stb. Én már nagyon akartam, így sikeredett:)
2011. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia a legelsö válaszoló inkább ne is irt volna,mi 3 évet próbálkoztunk kivozsgáltak engem a párom de csak nem jött a baba,közben kiderült h PCO-m van szal nem volt könnyü feldolgozni h 20 évesen lehet h nem lessz gyerekem csak nagy nehézségek árán.Aztán a párom külföldre ment dolgozni és mikor hazajött elvitt a házidokimhoz mert folytonos hányingerre ill.fáradtságra panszkodtam,(mensimre nem gyanakodtam mert mindig késett söt volt h ki is maradt)megvizsgált majd mosolygosan közölte fennt van a méhem de csináltassunk egy nagy rutin vizsgálatot.2 nap mulva megjött az eredmény mikor közölte velem az aszisztens hogy pozitiv terh.teszt egyböl sirva fakadtam.A páromnak este kikészitettem a lelet eredményt ö csak ennyit tudott mondani:És ez már biztos???

3 nap mulva hallgattuk a szivdobogását a dokimnál uh-on.


Szal igenis van véletlen becsuszott baba

2011. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13:34-es 35 hetes kismama vagyok.Én 23 a párom 30 éves.Szerencsére ő már évek óta gondolkodott a családalapításon mert nagyon családcentrikus alkat.Elmesélte mivel a volt párját nem igazán tartotta anya típusnak ezért nem vágott eddig bele aminek én örülök.Én azért megijedtem az elején mert hirtelen jött de az a fontos,hogy mindketten boldogok vagyunk a baba miatt.Bár én akkor amikor kiderült azért elmondtam a páromnak,hogy én a ezt a babát nem azért szeretném,hogy magam mellett tartsam őt,csak akkor ha mindketten 100%-ra akarjuk.Erre ő azt mondta ne is beszéljek butaságot hát persze,hogy akarjuk.
2011. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!