Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben keresek olyan...

Debrecenben keresek olyan endokrinológust vagy valamilyen orvost, aki pco gyanú esetén elküld IR vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg Jenei Katalint a szülészeten!Vagy Nagy Endrét az I.belen!Hátha...
2011. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és még valaki!!!Dr.Barha Tünde!!!!Ővele mindent meg lehet beszélni!!!!!Nagyon-nagyon ajánlom!

Ha gondolod elküldöm priviben a számát!!!

2011. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jenei Katalint ajánlom én is Ő a szülészeti klinikán van B. Tünde is.


Viszont Nagy doktor úrhoz féléves várólista van!!

akkor már inkább bethlen utcai sztk-ban Sztojka Ilona. Ő is nagyon rendes bár nem tudom mit tesz ilyen esetben csak ismerem . nagyon jó doki.

2011. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr Jenei Katalin. Hangulatember, ne ijesszen meg, ha rossz passzban van, mert annak ellenére egy angyal, és kiváló, elismert szakember!
2011. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr Fekete István a Klinikán.
2011. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ha elmegyek a klinikára Dr Fekete Istvánhoz elmondom mi a bajom akkor tényleg megcsináltatja a IR vizsgálatot? Sápynál már jártam de az nem igazán küldött sehova.

Azt nem értem, hogy egyik másik orvos miért nem hajlandó erre az egyszerű vizsgálatra elküldeni, úgy érzem néha inkább csak kuruzsolnak.

2011. jún. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!