Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatott már valakinek a...

Mutatott már valakinek a drogériákban kapható terhességi teszt hamis pozitív eredményt vagy esetleg a laboreredmény hamis terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
nekem egyszer pozitivat mutatott amikor nem is voltamterhes...15eves vagyok gondolhatod mekkora panik volt ithon...
2011. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]

Ez vajon egyértelmű pozitív, csak mert barátommal egyik aktus után utólag vettük észre, hogy elszakadt a gumi, rá 24 órára vettem be esemény utáni tabit, de 4 napja késik a menszeszem és a tesztek is pozitívnak tűnnek...Most ideges vagyok, hogy nem hatott az esemény utáni tabletta, bár még kivárom a doki mit mond...

2011. máj. 30. 21:12
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen egyértelműen pozitív tesztek!! Ezek szerint nem szeretnéd a babát? :(
2011. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
18 évesen? Nem igazán, sosem voltam felelőtlen lány, aki fűvel-fával lefekszik. Most az egyszer csúszott be egy ilyen baki a párommal és idegileg kikészültem a napokban, mert mindent megtettünk, hogy ez ne történjen meg. Ráadásul itt az érettségi is a küszöbön, nem tudom, hogy csinálom végig ezt az egészet.
2011. máj. 30. 21:16
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor ez sajnos nagyon pozitívnak tűnik. Mikor nekem jöttek ki nem terhesen nagyon halvány időntúli csíkocskák, az messze nem ilyen volt. Amikor pedig már pozitívak voltak, akkor ilyenek. Ez egy pozitív teszt. Ha téved is az ilyen, kb. millió esetből egy.

Nem felelőtlenség kérdése, sajnos nincs 100%os védekezési módszer, tehát, ha szexel valaki, benne van a pakliban mindig a terhesség (persze, ha nem meddő az illető)...

2011. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hát figyelj,én úgy látom ez 3 különböző teszt,mind a 3 pozitív.beszélj az orvossal,utána pedig felelősségteljes döntést kívánok.nem lesz egyszerű,de a helyedben lennék,megtartanám a babát.apuka mit szól hozzá?
2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3 különféle teszt ilyen határozott második csíkkal egyértelműen babát jelent. Sajnálom, de terhes vagy...
2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazából a terhességet már nagy nehezen ugyan, de sikerült elfogadnom, bár még orvos nem támasztotta alá. A párom sem szeretné megtartani, de kiáll mellettem, ahogy anyukám is. Hatalmas teher nehezedik rám, mert, ha egyszer gyereket szeretnék, akkor megfelelő egzisztenciát szeretnék neki biztosítani és mindent megadni neki, de ebben a helyzetben ez nem így történne, bár a párom és anyukám is támogat. Nem érzem magam késznek erre az egészre és bármennyire is nehéz, de úgy érzem az abortusz lesz a megfelelő döntés. Tudom, hogy sokan szeretnének gyereket örökbefogadni, de ha én már egyszer kihordanék és megszülnék egy gyereket az érzelmi kötelék miatt képtelen lennék másnak átadni...Lehet, hogy sokan elítélnek a döntésem miatt és lehet, hogy életem végéig furdalni fog a lelkiismeret, de minden nap ezzel a tudattal ébredek és fekszem le. Nem tudok enni, élni és levegőt venni, amíg vége nem lesz ennek a rémálomnak.
2011. máj. 30. 21:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez így tényleg terhesség és nem gyermekáldás. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Én azért még megfontolnám a dolgot, mielőtt végleg döntenék.
2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Amíg nem csöppentem váratlanul ebbe a helyzetbe, addig én is azt gondoltam hű de egyszerű lenne ilyen helyzetben döntést hozni. Sajnos hatalmas érzelmi súlya van és könnyen adnak itt egyesek tanácsot, hogy megtartanák vagy mit tennének a helyemben, de teljesen más átélni és részese lenni a dolognak. A kérdésem alapvetően nem arra irányult, hogy mit tegyek a babával, de azért köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 30. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!