Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig menzesz előtt másfél-...

Ha eddig menzesz előtt másfél-két héttel már feszült a mellem és mindig meg is jött, akkor ha ezt érzem, már ne is reménykedjek abban, hogy esetleg összejött a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt olvastam,hogy a terhesség korai szakaszában még nem biztos,hogy a mellek lesznek az első jelek.Inkább a szagérzékenység,hányinger,fáradékonyság jellemző,de hozzá teszem,hogy nekem teljesen terhességi jeleim vannak menzesz előtt és ez nagyon rossz,mert mindig azt hiszem babás vagyok.Lehet,ha semmilyen tünetem nem lesz akkor az lesz a jel:)

A nemvártig szeritem van remény:D Remélem nem jön meg!!!!

Nem hőmérőzől?

2009. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, még lehet baa, de te is tudod, hogy a koraterhes tünetek és a mensis tünetek megszólalásig hasonlítanak.....
2009. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hőmérőzök egyébként. A ciklus második felében mindig magasabb a hőm, aztán leesik és megjön. Minden hónapban ugyanaz.
2009. márc. 17. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Most is leesett?Mert ha nem akkor még jó lehet.
2009. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fönt van, de még a ciklus második felének az elején járok. De már ilyenkor is érzékeny a mellem.
2009. márc. 17. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem.Nekem olyan szép terhességre utaló görbém volt és hiszek abban,hogy volt valami,de sajnos nem tudott megtapadni és megjött.Szeritem a szervezetem szokja a dolgokat,lehet nálad is erről van szó.Hidd el babások leszünk!!!Csak nyugika!
2009. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem. Neked is sok sikert kívánok!
2009. márc. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!