Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál (Milena) mellett ha...

Spirál (Milena) mellett ha teherbe esik vki, akkor le tudják venni úgy, hogy a terhesség megmaradjon?

Figyelt kérdés

Van vkinek ilyen jellegű tapasztalata, mármint hogy méhen belüli fog.gátló eszköz mellett lett terhes?

Mi van ilyenkor?? Nőgyógyász függő, hogy mennyire "ügyes", ha leveszi, és megmarad a baba? Vagy ilyenkor el kell vetetni...??


2011. máj. 31. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy hol van a spirál és hol a baba.


Anno anyósomomnak ezért kellett megszakítania a terhességét, mert kapcsolatban volt a spirál a babával.


Anyukámnak és nekem is simán le tudták venni. Nekem a spirál nem mozdult el, tök jó helyen volt, a bébim a lehető legtávolabb tapadt meg, így nekem az asszisztens vette le a spirálomat.

A barátnőmnek szintén hormonos spirálja volt, neki nagyon sok gondot okozott, állandó méhgyulladás, görcsölés, neki nem is tudták simán levenni, csak altatásban tudták leoperálni. Automatikusan méhtisztítást csináltak, csak a szövettani leletből derült ki, hogy volt egy elhalt terhessége.

2011. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis fogamzásgátló ez a spriál, ahogy így olvaslak Benneteket :)))))
2011. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kislányom a "tuti" fog. gátló tabletta mellett lett ..... most meg ez ... bár (még) nem biztos ....

na és akkor ezek után mivel védekezz??????....

2011. jún. 1. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi most gumival védekezünk (szigorúan latexmentes, mert arra nem vagyok allergiás) + a termékeny napokon önmegtartóztatás van :) Már csak pár hónapig, utána jöhet a Hármaska. Utána erősen gondolkozunk valamelyikünk sterilizálásán (Bár ott sem mindegyik 100%-os...)

Azért valakinek bejön a spirál, csak úgy látszik az én környezetemben a spirálosoknak ezt dobta a gép. De, mint tudjuk, ez nem reprezentatív felmérés :)

2011. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!