Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vissza kell vonniuk a felmondá...

Vissza kell vonniuk a felmondást, ha terhes lettem?

Figyelt kérdés

márc 3.-val aláírtam a felmondásomat. (rendkívüli, mivel a munkahelyem megszűnt,( de maga a cég nem)). Márc 3-tól Ápr. 5-ig felmentettek a munkavégzés alól (gondolom ez a felmondási idő). Tegnap és ma halvány + tesztjeim lettek, holnap megyek vizeletvizsgálatra, meg ha bekerülök akkor nődokihoz is. Az utolsó menzeszem febr.15.

Szerintetek tudok valamit csinálni, hogy visszavegyenek?


2009. márc. 17. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is felmondási idő alatt vagyok!

Alárírtál már minden papírod?A felmondási nyilatkozatot is a leszámoló papírjaidat is?

2009. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rendkívülivel szűnt meg akkor nincs felmondási idő?Nem igazán érzelek + ha felmondási időn vagy azért az elvileg tudnod kell!
2009. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. az első kérdés az kijelentés!:)
2009. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocsánat!

Elírtam: rendes felmondás. Már hülyeségeket írok.

2009. márc. 17. 17:58
 5/9 A kérdező kommentje:

A felmondást aláírtam márc. 3-án

Más papírom még nem jött. Postán küldik.

2009. márc. 17. 17:59
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs beleírva, hogy felmondási idő lenne. Ápr 3-án szűnik meg a munkaviszonyom, de márc 3-án megkaptam a felmondást.
2009. márc. 17. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg azt íradták alá veled, ahol tudomásul veszed, hogy egy hónap múlva a felmondási idő lejárta után megszűnik a munkaviszonyod ilyen és ilyen feltétellel.Igaz?

Ha ezt aláírtad, sajna már nem tehetsz semmit!

Megpróbálhatod velük megbeszélni, de velem sem voltak készségesek.Mert mondták, h mennem kell, mondtam,h már úgyis babát szeretnénk, adjanak időt és elmegyek tp.-re.Röviden írom csak le!És mondták, h mit képzelek, akkor nem tudnak kirúgni!De mivel bénáztak.1 hó tp-re el tudtam menni, de akkor nem sikertült a baba!

2009. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Remélem nézitek még a kérdésemet.

Ma megkaptam a kórházi vizeletvizsgálat eredményét, negatív lett. Nem akartam elhinni, vettem gyorsan tesztet (gabriel) és hazaérve megcsináltam. Ugyanúgy megjelent a teszt csík. Most akkor mi van?

Babás vagyok, vagy sem?

2009. márc. 19. 11:31
 9/9 A kérdező kommentje:
ha még valaki idepillantana, akkor közlöm, hogy nekem lett igazam. Visszavettek. A terhes nő akkor is védelmet érez, ha nem tudott a terhességéről, de utólag bizonyítani tudja.
2009. ápr. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!