Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy Clostyval sincs peteérés...

Hogy Clostyval sincs peteérés az mennyire gyakori? Vagy ebben a gyógyszerben lehet bizni hogy csinál?

Figyelt kérdés

pco-s vagyok, nagyon ritkán van peteérésem, clostyt kaptam.

az ovutesztem a 11napon totál negativ, nincs is 2ik csik vagy annyira halvány h szinte semmi...aggodok h ez sem hatásos..vagy még bármi lehet?most használok először ovutesztet is. ez a gyógyszer szinte biztos h csinál peteérést ugye???


2011. máj. 31. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Closti nekem mindig kitolta a peteérésemet, tehát ne aggódj. Gondolom, nem rendszeres a ciklusod, de azért próbáld meg belőni, hogy kb. hány napos szokott lenni átlagban. Lehet, hogy csak a 17. nap környékén lesz peteérésed vagy annál később. Ha most totál negatív az LH teszted, akkor legközelebb csak 2 nap múlva csinálj, hátha akkor erősebb lesz. Lehet, hogy első hónapban nem csinál nagy változást, de ne aggódj, hamarosan meglesz az eredménye.
2011. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztató választ!:)
2011. jún. 1. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én két hónapi szedtem semmi eredméyne nem lett, így az orvos tanácsára nem szedem tovább. Most egyáltalán nincs menstruációm sem. Nekem nem használt, de sok nőnek segített. Mindenki más, mások a problémák. De ne keseredj el:)

2011. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

csak semmi para.Én szedek clostyt és szintén pcos vagyok.Én a második clostys hónapomnál tartok, és most a 14-ik napom van peteérésem.Tegnap extra pozit teszteltem.Viszont előző hónapban már tiszta ideg voltam mert még a 14-ik napi tesztem negatív volt,de 16. napra volt pozi.Szóval nekem is kitolta az első hónapban a gyógyszer most elég hamar lett.Nyugi ne idegeskedj!!szurkolok.Ja és írj hogy mikor lett pozi!!!!

2011. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SZia. Én télen szedtem. Első két hónapban még clostival sem volt peteérésem. A doki UH-on látta, hogy nem volt. :( Tiszta ideg voltam. Aztán a harmadik hónapban nem szedtem, mert nem tudtam volna UH-ra menni. Képzeld, megfogantak az ikrek. :)

A clostinak elnyújtott hatása van, és nem is hat az első hónapban annál, akinek alapból nincs pé-je, mivel idő kell, hogy kifejtse a hatását.

Nagyon tudom ajánlani, hogy szedj mellé méhpempőt, mivel az ellensúlyozza a closti méhnyálkahártya vékonyító hatását!

Sok sikert! :)

2011. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm hogy irt!!!várok várok türelemmel:D és nagyon bizom ezekben a bogyokban s persze magunkban is. várok türelemmel,aztán meglátjuk melyik honapom lesz szerencsés...csak legyen:)

jó,majd megirom mikor pozi az ovu:)ma van a 13nap...még van egy hetem kb szerintem.

amugy van h 4-5hónapig nem menstruáltam, aztán van h egymás után 2x, szóval nálam nagyon nem lehet belőni sajnos:(((

2011. jún. 2. 07:26
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és 400mg-os E vitamint szedek a méhnyálkahártya védelmében.
2011. jún. 2. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!