Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez van a leletemen, mit jelent?

Ez van a leletemen, mit jelent?

Figyelt kérdés
Státusz: Portio hátul kp-nél,kisebb méh,afv-ben szabad körny. Hüvelygyulladás miatt vizsgált meg,kézzel,elég erősen.10 honapja probálkozunk.Jövöhéten hormonvizsgálat.Segítsetek létszi,félek hogy valami nem jo,de akkor talán mondta volna a doki.Köszi
2009. márc. 17. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudom, hogy mit jelent, de a minap olvastam az újságban, ahol egy orvos arról nyilatkozott, hogy a Hold erős hatással van a nőkre, nem csak a menstruációjukra, hanem a fogantatásra is. Azoknak a nőknek akiknek azt mondták, hogy nem lehet gyermekük, 95%-nak mégis sikerült az ő módszerével. A lényeg, hogy azon a napon amikor megszülettünk, a Hold melyik fázisában volt, de a pontos fázis számít, pl. telehold után 1 nappal, és minden hónapban ekkor vagy a legtermékenyebb, tehát érdemes aznap többször próbálkozni, a nagyobb siker reményében :)

Remélem segítettem...

2009. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A portio a méhszáj, kp = közepes.

Ebben nem vagyok 100% biztos, de az afv a méh helyzetét adja meg. Előrehajlót jelent, ha jól tudom. A teherbeesés szempontjából a hátrahajló lehet gond, de az sem mindig.

Szerintem a terhességet nem zárja ki semmi, biztos sikerül majd! Nekem teljesen reménytelen helyzetből született babóm, a dokim szerint a petevezetékeim átjárhatatlanok, és csak lombikkal lehet baba. De ne mvolt igaza!

2009. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Akkor ez az előrehajlo méh nem lehet baj?Kell valami jobb póz hogy sikerüljön a baba?A hátrahajlorol már hallottam.
2009. márc. 18. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, alapból elölrehajló valamennyire normális esetben is.
2009. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Megnyugtattál.Szia
2009. márc. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!