Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kalkulator szerint holnap...

Kalkulator szerint holnap leszek pontosan 6 hetes terhes, ha holnap megyek dokihoz fog latni valamit UH-an?

Figyelt kérdés
amugy 5 darab halvany pozitiv tesztem van,keson fogant baba lessz szerintem,de nem gond az hogy a tesztjeim halvany pozitivak? nem kene mar erosodnie a csiknak?
2011. jún. 1. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem én 5 hetesen mentem először dokihoz és akkor már volt szívhang.

Remélem nem írok hülyeséget, de így emlékszem, hogy 5 hetesen volt.

Az, hogy halvány a teszt, azzal semmi gond nincs.

Boldog babavárást és jó egészséget Nektek!

2011. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a teszteket? Érdemes iylenkor kétnaponta tesztelni. De ha úgy gondolod, későbbi baba lesz, akkor viszonyt ráérsz még dokihoz menni! De ha megnyugtat akkor viszont keresd fel az orvosodat, ő okosabb mint mi:)

Majd írd meg mi van veled.

Én szorítok,hogy minden rendben legyen:)

2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

5 hetesen még nincs szívhang!:)

Akkor még petezsák. Én 6+6 hetesen mentem, akkor már volt! De ha szerencséd van 6 hetesen is lesz. Bár ez épp a határ!


Ugyanolyan teszteket csináltál? Kicsit sem erősödött? Hány nap telt el két teszt között?

2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen még csak petezsák látszódott,de a 7. héten már minden.Elvileg a 6 hetes babát már látni kell,szívhanggal mindennel,de ne ijedj meg,ha mégsem,lehet,hogy tényleg késői.A halvány csíkokkal meg tényleg ne foglalkozz.
2011. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hat az utolsot tegnap reggel csinaltam ami ugyan olyan lett mint a tegnap elotti delutani pisibol,a tegnapit meg reggel elso pisibol csinaltam mind a ketto egyforma,szoval olyan 3-4 perc alatt jelentek meg a masodik csikok mind a ketonel,de nem szurke mint a szellem csik,hanem rozsaszinek!!a tobbi 3 meg termeszetesen meg halvanyabbak a tobbi kettonel de ott van rejtuk a csik!! ja amugy ha a kalkulator szerint 6 hetes vagyok,valojaban a kesobbi baba akkor en lehet hogy csak 3-4 hetes vagyok?vagy ,most hogy van ez? leci irjatok!!
2011. jún. 1. 09:52
 6/20 A kérdező kommentje:
igen mindegyik egyforma teszt volt!!
2011. jún. 1. 09:53
 7/20 anonim ***** válasza:
A terhesség heteit mindig az utolsó menstruáció első napjától számolják,mert ugye csak az a biztos.Tehát,ha 6 hete volt meg utoljára,akkor 6 hetes vagy.
2011. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szia érdemes lenne egy másfajta tesztet is kipróbálni hátha azon erősebb a csík :)
2011. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
aprilis 21-en volt meg utoljara!!
2011. jún. 1. 09:58
 10/20 A kérdező kommentje:
de ugy terhes vagyok?
2011. jún. 1. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!