Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, aki tud segitne?...

Csajok, aki tud segitne? Legalabb egy jo tanacsal?

Figyelt kérdés
szoval a menszim utoljara 40 napra jott meg,most meg mar oda juttottam hogy a 43 napon tartok es a menszim meg mindig nem akar meg jonni!! en nekem mar 7 honapja van a jobb petefeszkemben egy 2,77mm ciszta, a bal oldaliban meg egy 4,44mm ciszta,mar regebb ota akart volta az orvosom fel irni fogamzas gatlot,de en nem engedtem,mert hat akkor nem eshettem volna teherbe! a tegnap voltam a dokinal es meg mindig ott vannak a cisztaim,es most mar bele egyeztem hogy irjon fel fogamzasgatlot! de az a baj hogy nem ertettem hogy hogyan kell szedni,szoval most kell szednem duphasztont hogy meg jojjon a menszim,es ahogy meg jon mar aznap kell be szednem egyet,vagy amikor csak elmulik a menszim es csak utna kell szednem?hozza szeretnem tenni hogy en meg soha eletemben nem szedtem fogamzas gatlot azert nem tudom hogy hogyan kell szedni a neve YASMIN! eddig a cisztak ellen duphasztont szedtem,de nem mult el tolle!! a masik baj az hogy a tegnap amikor haza ertem a dokitol es meg mondtam neki hogy csak a cisztatol kesik a menszim,es nem azert mert terhes vagyok,nagyon el keseredett,habar nem mondott semmit de en lattam rajta hogy meg szinte hozzam sem szolt!! CSAJOK en ezt mar nem birom tovabb!!! mar nem tudom mit tegyek hogy vegre nekem is lehessen babam,amikor meg latok egy kismamat az utcan,vagy ha egy kisbabat csak ugy el szorul a szivem,hogy nekem meg miert nincs!! felek hogy a ferjem el fog tavolodni tollem hogy azt gondolja hogy nekunk nem lehet babank!! mar komolyan mondom oda jutottam hogy nyuktatot szedjek be mert mar nem birom ezt az uresseget a szivemben!! mar sokszor imatkozom is!! annyira rossz erzes hogy csak varakozom es semmi,hat ezt mar nem lehet ki birni komolyan!! ugy erzem magam minta selejt lennek!! nincs meg kedvem ki maszni az agybol sem!! leci csak egy jo tanacsot adjatok nekem!!
2011. jún. 2. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

1., olvasd el kérlek ezt a két cikket, mindenkettőt én írtam, személyes élmények alapján.

2., hívd fel a Szabó Professzort Pécsen és menj el hozzá. Ő segít neked!!!


[link]

[link]

2011. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en Romaniaban elek!! remelem nem fogtok most el itelni erte!
2011. jún. 2. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Van másik orvos a környéken? Jobb lenne többet is meghallgatni,hogy mit mond!

A fogamzásgátlót meg úgy kell szedni, ahogy a tájékoztatón le van írva!

2011. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fogigátló nem Yasminelle? A mensi első napjától kell szedni. DE: szerintem ne szedd. Amit szívből ajánlok - és már nagyon sokaknak segített: foreveres Berry gél naponta kétszer és szintén foreveres Royal Jelly. Segíteni fog!
2011. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
higyetek el nagyon jo orvos, o mindig is mondta hogy szedjem a fog gatlot a ciszta miatt,de en voktam a buta es mindig el utasitottam!! mar egy eve probalkozunk!!
2011. jún. 2. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kezdeném el szedni a fogamzásgátlót. A fogigátló csak elfedi a tüneteket de nem gyógyít meg. Nekem a vérzésem tartott sokáig (30-35 napos ciklusnál 10-15nap) írtak fel rá fogamzásgátlót. 28 napos lett a ciklusom 7-8nap vérzéssel. Elhatároztuk, hogy babát szeretnénk, abbahagytam a gyógyszert. 14 napos ciklusaim lettek 7 nap vérzéssel!!! Teherbe persze nem estem. Orvosról orvosra járkáltunk, míg végre találtunk egyet aki nem fogigátlót akart mindenáron rámsózni, hanem elküldött vizsgálatokra. Igaz minden eredményem jó volt, de szednem kellett vérzéscsillapítót+norcolutot. Elkezdett beállni a ciklusom de még mindig nem volt az igazi. Végső elkeseredésemben gyógyteázni kezdtem (kamilla+cickafark). Beállította a ciklusom 30-31 naposra! (igaz a vérzés ugyanúgy 7-11 nap). Kaptam Clostilbegytet és 3 hónap múlva (amikor már feladtam) sikerült teherbe esni.


Bocsi, hogy ezt leírtam, de lásd, hogy van mindig remény. Én a helyedben keresnék fel másik orvost, mert szerintem a fogigátló nem megoldás, pláne akkor ha az ember lánya babát szeretne! Esetleg keresgélj a neten hátha találsz valami természetes dolgot a ciszta elhajtására.


Ne adjátok fel!Nektek is sikerülni fog!

2011. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is azt javaslom, keress másik dokit. A mostani nem ér semmit. Ha babát szeretnétek, hogy jut eszébe fogamzásgátlót felírni neked?! Én ezt nem is értem.

Én is már nagyon régóta szerettem volna babát, de úgy gondoltam előbb kivizsgáltatom magam. 2010. februárjában abbahagytam a fogamzásgátló szedését, ettől a ciklusaim teljen felborultak. Novemberig húztam a dolgot, hogy majdcsak kiürül a szervezetemből a sok hormon. Akkor elmentem dokihoz, aki szintén duphasztont írt fel és vártunk két hónapot. Januárban csináltunk UH-ot, ahol kiderült a petefészkeim tele vannak cisztákkal. Ezek után kivizsgálás és orvos után orvos. Mire a végére jártam saját akaratomból fogytam 8kg-ot és áprilisra eltűntek a cisztáim.

Most 9 hetes kismama vagyok és nagyon boldog!

Javaslom nézd meg ezt az oldalt, veszteni valód nincs vele.

[link]

Sok sikert és kitartást!

2011. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


Ha a határmentén laksz, akkor én tudok neked egy jó orvost ajánlani. Írj privit, ha gondolod.

2011. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs minden előző válaszadótól, de szerintem nem lehet kijelenteni, hogy ne lenne jó az orvosa, ő látja, hogy mi zajlik bent. Itthon is sokan írják fel a fogamzásgátlót ciszta esetén, mert lefogja azokat a hormonokat, amik táplálják. Nyilvánvaló, hogy addig nem tudsz teherbe esni, amíg szeded, de ez most arra való, hogy rászánj néhány hónapot, hogy elmúljanak a ciszták. Nekem nagyon jó orvos pl. endometriózis visszaszorításra írta fel, és nem vagyok egyedül. Ismerősömnek ugyanilyen nem felszívódó cisztákra írták fel a Kaáliban, azért ott is csak értenek hozzá... És még bónuszként: a fogamzásgátló abbahagyásakor nagyobb az esély teherbe esni, az ismerősömnek is sikerült. Kb. ugyanilyen cipőben járt, mint te, rengeteg kezelésre járt, inszeminációkra, utána találták a cisztákat, jött a fogamzásgátló, az abbahagyásakor pedig azonnal a baba. Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után a 2. hónapban sikerült.
2011. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolso nagyon szepen koszonom neked,most megnyuktattal!! amugy igen a hatar mellet lakom SZATMARNEMETIBEN!!
2011. jún. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!