Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem 10 es érzékenysé...

Ma teszteltem 10 es érzékenységű tesztel. Nagyon halvány a második csík, épp hogy látszik fénynél. EZ Pozitiv akkor?

Figyelt kérdés

11napja volt pé em.Hihetek a szememnek,vagy átver a teszt?Légyszi irjatok.

Volt valakinek nagyon nagyon halvány tesztje,és babás volt??


2009. márc. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igaz ugyan, hogy halovány csík is csík. De én úgy tudom, hogy az akkor is látszik, ha teszt lenn van az asztalon. Tehát ahhoz, hogy látsszon nem kell a tesztet forgatni, illetve a fény felé sem fordítani.
2009. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha két csikod van akkor az pozis teszt! Persze csak ha 10 percen belül jelent meg a második csíkocska! a halvány is csik! Gartula neked! :)

De én azért csinálnék holnap is tesztet, vagy pedig pár nap múlva!

2009. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen hihetsz a szemednek !!! gratulálok !!:)) a 10 es teszt a peteérés után 10 nappal szokot pozit mutatni , de a biztonság kedvéért csinálj majd még egyet!!!
2009. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.pénteken ujra tesztelek.nagyon izgatott vagyok
2009. márc. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!