Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat közti vérzést?

Mi okozhat közti vérzést?

Figyelt kérdés
Másfál hónapja volt vetélésem, meg is ött a vérzésem rendesen, most vagyok a 16-17 napon és ma mégis véreztem. Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Fáj is a hasam. Félek, hogy még esetleg műtét miatt van. Kontrollra jövő héten megyek.
2009. márc. 18. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sorstars! Sajnos en is ugyan ebben a cipoben jarok. A vetelesem December 10-en volt. Mensim megjott Januar 16-an, utanna februar elsejen. Legutoljara most marcius 2-an volt es hat mit ne mondjak mensis erzesem van es mar megint barnas rozsaszines folyasom. Szeritnem ma megfog jonni megint pedig csak szinte egy hete mult el!!! Nekem csak annyit mondtak, hogy veteles utan elofordul koztes verzes, felborult a szervezet helyre kell allnia. Hat koszonom szepen igy, hogy tervezzen az ember babat?? Nagyon kivagyok bukva en sem ertem mi tortenik vele. Voltam ultrahangon minden rendben semmit sem talaltak. Nekem nagyon felboritotta a veteles a ciklusomat meg az egesz testem. Szerintem pe-m sincs. :( Az elejen orultem, hogy ovulacios verzes hurra mivel nem volt olyan eros de sajnos nem az volt. En mar azon gyanakszom, hogy hormon gondom van. Remelem minel hamarabb rendbe jon ez az egesz es babasak leszunk mert en mar nagyon a hatarokat surlom az idegeimmel emiatt.
2009. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszodat, sajnálom, hogy Te is így jártál. Én is el vagyok keseredve, nem tudunk mit csinálni, csak várni.
2009. márc. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!