Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szégyen terhesen pelenkát...

Szégyen terhesen pelenkát használni? Hetedik hónapba vagyok, naponta kétszer, háromszor és reggelre szinte mindég bepisilek. Menyire normális ilyenkor felnőt pelenkát használni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen, nyugodtan, de ez szörnyen kellemetlen lehet. mit mond erről az orvos? egyébként semmi gond nincs a pelenkával. inkább abba, mint máshova
2009. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
A sogórnőm is mindég bepisilt terhesen . Úton útfélen le kellet űljön pisilni mert kűlönben bement. De ő nem használt pelenkát. Szerintem ne pelenkát használj henem inkotenciás betétet. Drogériában ,tescóban lehet kapni..
2009. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne már most megtanulnod az intim tornát- inkontinencia tornát. Sajnos nem sokat fog javulni a helyzet a terhesség után sem. Javasom hogy keress fel egy gyógytornászt.
2009. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a esővel egyet értek meg a útólsóval is
2011. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!