Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a ciklusommal?...

Mi lehet a ciklusommal? Lemondhatok a babáról? Mit tegyek, hogy a görbém szabályosabb legyen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 19. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is sztem próbáld meg MINDIG ugyanakkor mérni a hődet, még hétvégén is - utána visszaalhatsz még, hiszen óránként mást mutat a hőmérő, mert emelkedik a hő mindig. Semmi gond nincs a görbével, csak szerintem pont ott nem pontos, ahol kéne a 7h-s mérés miatt. És ebből még korai lenne bármit is leszűrni!
2009. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos azon az egy napon elaludtam...

De én úgy látom, hogy nem is volt peteérésem, vagy igen? Mikor?

2009. márc. 19. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom voltál nőgyógyásznál a 13. napon. Nem mondott valamit a peteéréseddel kapcsolatban?
2009. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát most megyek majd a 21. napon meg utána a 3. napon vérvételre meg majd uh-ra. Azt mondta azok fognak beszélni.

Csak nyugtalan és türelmetlen vagyok, hogy reménykedjek, vagy ne?

2009. márc. 19. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp nyugodj meg, mert ha most nem sikerült a következő ciklusban már lesz eredménye a vérvételnek, és ha szükséges tudnak gyógyszeres támogatást adni.
2009. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 13-án volt peteérésed és együtt is voltatok!

Mióta próbálkoztok?

Én sem mérem mindig ugyanakkor a hőmet, de nem gondoltam, hogy 10 perc eltérés is számít. És legalább 7végén pihenje ki magát az ember...:)

De mindent a cél érdekében!

2009. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!