Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell a hőmet feltűntetni...

Hogy kell a hőmet feltűntetni a görbén?

Figyelt kérdés

Az első fogamzásgátlás nélküli ciklusom március 27-én fog kezdődni. Úgy terveztem, hogy elkezdem vezetni a hőgörbét a ciklus.hu-n, be is jelentkeztem, kitöltöttem a Ciklusaim menüpontot. Mondjátok már meg, hogy kell előhívni a diagrammot? Ez a jó?

[link]

ezen a linken nyitottam meg a diagrammomat, de itt hol kell beírni a hőt?


2009. márc. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ciklusaim menünél jobb egérgombbal klikk a napra. A felkínált két lehetőség közül a nap részleteit kell kiválasztani, ezután a menstruáció termékenységi vizsgálatokra kattintva tudod rögzíteni a mért adatokat.
2009. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oldalt rámész a normál nézet menüre.Aztán azt a napot melyiknél méred a hődet rákattintasz bal gombbal.Kiírja nap részletei.Rákattintasz.Ott majd látod hogy hova kell beírni.Sok minden mást is rögzíthetsz itt.Nézegesd.Aztán ha már van bevitt adatod.Felül van egy olyan menüpont, hogy Diagramm.Arra menj rá és ott fogod látni.Írj ha nem sikerült.Segítek!
2009. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár elboldogulok. Még jó, hogy időben nekikezdtem! Már vagy 2-3 napja rajta vagyok, hogy regisztráljak, meg nézegessem, hogy mi hol van. Április lesz az első fogimentes hónapom. Azt hiszem, akkor még csak mérem a hőmet, aztán majd májusban belehúzunk a babadologba. Eddig csak kíváncsiságból mértem a hőmet néhányszor, reggel is, meg este is, de már hetek óta 37 fok körül van. Ez befolyásolja majd a görbe kinézetét, ugye? vettem már be rá paracetamolt, de nem akar leesni. betegnek nem érzem magam.
2009. márc. 19. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltétlenül tartsd be a hőmérőzés szabályait, mert másképp semmit sem ér az egész.Reggel mérd még az ágyban.Szerintem higanyossal, mert nekem több ismerősöm is van aki rájött hogy az ő digitálisa csal.Kiderült az enyém is így vettem egy higanyosat.Mi is vártunk a tabi után 6 hónapot, de nem kellett volna mert azt mondják ezek a gyógyszerek 1 hét alatt kiürülnek.Csak azért érdemes várni hogy a hormonháztartásod helyre álljon. A barátnőmnek most született egészséges babája és közvetlen az abbahagyás után nekilendültek.Sok sikert


2. voltam.

2009. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, reggel fogom mérni. azért nem akarok sokat várni, hogy ürüljön, mert csak három hónapig szedtem. Mikor előtte 5 évig szedtem, öt hónapot vártunk. És nem is biztos, hogy elsőre összejön
2009. márc. 20. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!