Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 7-e körül? Van...

Ki nem várja 7-e körül? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
két hete egyfolytában hasszurkám és mellfájdalmam van ma bővebb krémes folyás,ma a papiron pici rózsaszin pöttyök voltak két hete voltam nőgyógyásznál mert azt hittem felfáztam,de azt mondta minden rendben csak a méhem van egy kicsit megnagyobbodva .
2011. jún. 5. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát én most a 24. ciklusnapomon vagyok és átlagosan 29. napra szokott megjönni, de már 2 napja néha van egy kis pecsétem. Ma már élénk piros pecsét is volt, de nagyon kevés. Szerintem korábban fog megjönni. :((

Vagy nem tudom most miért így jelentkezik ez a dolog, hormonzavarra is gondolok, mert múlt hónapban se jött meg normálisan, csak pecsételgettem. :(

Drukkolok azért magunknak!

2011. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként 11 napja szép magas a hőm és fájnak a melleim is izomlázszerűen.
2011. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem is elvileg 7.-én kellene érkeznie.2 hete fájnak a melleim,pont mint menszi előtt.A némely szagra érzékenyen reagálok.Remélem hogy nem jön meg :)
2011. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én 9-re nem várom, volt már pecsételgetős vérzés, időben pont megfelelt egy beágyazódásos vérzésnek, szóval reménykedem. Menstruációs görcs-szerű, de attól mégis valahogy másabb fájdalmaim vannak.
2011. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem is görcsöl a hasam meg folyamatos megjön érzésem van remélem összejön mindegyikünknek ti mikor teszteltek?
2011. jún. 5. 20:39
 6/23 anonim ***** válasza:
Én pénteken fogok tesztelni.Nektek is megduzzadt a cicitek és fáj?Nekem mintha nagyob is lenne kissé....
2011. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nekem idáig nagyon fájt de most csak néha belenyillal de a hasgörcs az rettenetes fáj nagyon.
2011. jún. 5. 21:36
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fáj a mellem, és nekem is kicsit megnagyobbodott, meg van duzzadva. A hőm ma 2 tizedet felugrott, így 37,1!! És ovu után vagyok 12 nappal a görbém alapján legalábbis. 25. ciklusnap. Átlagosan 29. napra szokott megjönni. Néha kicsit pecsételek rózsaszínűen és pirosan is...nem tudom mi ez. De a hőm az tényleg magasabb mint amilyen lenni szokott és a melleim is jobban fájnak. Félek, hogy hormonzavartól van ez. :((

Én biztos ami biztos alapon várakozom és leghamarabb csak jövő hétfőn tesztelnék, ha nem jönne meg a mensi.

Drukkolok továbbra is mindenkinek!

2011. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
szia üdv neked is a körünkben!!!neked első baba lenne?mióta van babaproject?
2011. jún. 6. 08:54
 10/23 anonim ***** válasza:
Első baba lenne és másfél éve nem sikerül! :(((( És neked?
2011. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!