Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek, mielőtt pozitív...

Mit éreztetek, mielőtt pozitív lett a tesztetek? Mikor lett pozitív, a ciklusotok hanyadik napjám?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt a mellem és sokszor jártam pisilni. Ingerült voltam és mindig álmos. A 31. napon tezsteltem pozitívat.
2009. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én semmit nem éreztem, néha mintha megjön érzésem lett volna. a ciklusom 28 naposak voltak eddig és a 28. napon lett pozitív. ez lesz a 2. babánk.

az 1. terhességemnél nagyon menszesz érzésem volt, éppen kirándulni voltunk Görögországban és nem mertünk elmenni hajókirándulásra , mert attól féltem megjön.még tampont is tettem be, de akkor sem jött meg és akkor 5 nap késés után teszteltem.

2009. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, ja én is sokat jártam pisilni :)
2009. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez tök jó:-) mennyire különbözőek vagyunk :-)
2009. márc. 19. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a a ciklus 24. napján pozitív volt a teszt(30 naposak a ciklusaim)Azért csináltam meg ilyen korán mert valahogy megéreztem, hogy lehet valami!Apró szúrkálásokat éreztem a hasamba és nagyon érzékeny volt a mellem!
2009. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem is gondoltam volna hogy várandós vagyok!Csak utánna volt gyanús hogy nem jött meg.Rá 2 napra teszteltem negatívat,aztán a nemvártól számított 6. napon mentem orvoshoz.Nemérzett semmit,de a labor kimutatta a kis babót.Ja és a 3. napon barnáztam nagyon keveset utánna már az sem volt.Jöttek a mellfájások,hasfájások (mindjár megjön érzésem is volt),étvágytalan voltam stb.Előtte is megvoltak ezek a tünetek,de nem nagyon adtam rájuk.Tudod hihetetlennek tűnt 3 hosszú év után!!!!!És veled mi a helyzet?
2009. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ÉN 26 NAPOS CIKLUSNÁL 30.NAPON TESZTELTEM POZITIVAT SEMMI TÜNETEM NEM VOLT ÉS NINCS IS. VOLTAM DOKINÁL LÁTOTT MÁR PETEZSÁKOT 2 HÉT MULVA KELL VISSZA MENNEM. 5 HETES 4 NAPOS KISMAMA:)))))))))))))))
2009. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!nekem már a menstruáciom elött kimutatta 3 nappal.ma megyek dokihoz.eddig minden teszetem + lett.:)
2009. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!