Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keserű szájíz utalhat terhessé...

Keserű szájíz utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
02.20 án jött meg utóljára, totál mindjárt megjön érzésem van melleim is csak oldalt megjövősen fájnak, viszont két napja szinte mindig keserű ízt érzek a számban.
2009. márc. 19. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem utalhat, nekem émelygősem édes ízű volt a szám, nem tudtam ellene tenni semmit.

2009. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Januárban én is éreztem fémes száízt a számban és simán nem voltam terhes. :( Visznt meg se jött normálisan, de terhes nem voltam. :( Hormonprobléma volt, de már soksktól hallottam, hogy a terhesség jele is. Szorítok!
2009. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kellemtelen szájízem, de csak később jelentkezett, 7. hét környékén, 10. környékén durvult valamikor félidőre múlt el. Rágógumi, evés ideig-óráig segített, citromlé volt a megoldás:)

Tüneteid alapján lehet babó, hajrá:)

33hetes

2009. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én hétfőn kb ugyanezt kérdeztem! akkor jó pár linket összeszedtünk itt. Drukkolok neked!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mitől volt a keserű szájíz? Kiderült?
2010. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!