Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt nem biztos,...

Negatív teszt nem biztos, hogy negatív? Kedden napközben csináltam a tesztet és negatív lett.

Figyelt kérdés

Általában 28-30 naposak a ciklusaim, hétfőre esett a 30 nap. már előtte másfél héttel érzékenyek lettek a cicijeim, amit ennyire előre nem szoktam megérezni. hányinger, hányás, szédülés, fáradság, hangulatingadozás mind megvan, de van aki azt mondja, hogy ezeket akár magamba is beszélhetem... kedden csináltam egy clearblue tesztet napközben és az negatív lett:(

a hasamat ugyanugy érzem ahogy eddig, de a reggeli hőm viszont elég magas, csak az a baj, hogy csak a hétvégén kezdem el mérni, de 37 fölött van minden reggel...

sok olyat olvastam, hogy későn mutatta csak ki a teszt, de kinek mi a véleménye? volt ilyen tapasztalat? szombatra tervezem a következő tesztet, de akkor már reggel hcg-t vettem, arról ki mit tud mondani?


2009. márc. 19. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár sokan esküsznek a clearblue tesztre, az túlképp az egyik legkevésbé érzékeny teszt, 50-es, szóval nem reggeli pisiből én nem várnék csodát tőle.

A holnap reggeli teszt már biztosan mutatni fog valamit!

2009. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom azt mondta, hogy a pozitív az tuti, a negatív később még lehet pozitív. De a mai tesztek már nagyon hamar kimutatják.
2009. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát akkor lehet holnap megpróbálom reggel. hcg-m van, az 25mlU/ml gondolom az akkor érzékenyebb...

egyébként ha egy éve azt mondta a doki, hogy nem vészesen de pici a méhem, szóval az átlagnál egy kicsit kissebb csak, akkor lehetséges, hogy azért érzem ugy h bármelyik pillanatban megjöhet?? ez az érzés már másfél hete megvan és félve megyek mindig a wc-re de még szerencsére mindig semmi... lehetséges, hogy a helyet csinálja magának a picim????? létezhet ilyen?

2009. márc. 19. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A nem szült nők méhére általában azt modja a nőgyógyi, hogy átlagosnál kisebb.

Csináltál azóta tesztet!

2009. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi az érdeklődés, azóta sajna megjött:(:(

új hónap új esélyek...

2009. márc. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!