Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Friss kismamik éreztétek a...

Friss kismamik éreztétek a pozitív teszt előtt azt a bizonyos "mindjárt megjön érzést"? Azt hittétek megint nem sikerült, de mégis pozitív lett a teszt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 14:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem. Inkább vmi azt súgta, hogy most sikerült! És tényleg úgy lett! :-)
2011. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt 5 nappal voltak enyhe görcseim (hasonlóak a menstruációs görcsökhöz, csak gyengébbek)+ egy kis vérzés (doki szerint beágyazódásos vérzés volt), de utána semmit nem éreztem. Se mellfeszülés, se "mindjártmegjön" érzés, és azóta is "tünetmentes" vagyok. Még hányinger sincs.


12 hkm

2011. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt, egészen 5. hónapos kismama voltam amikor ez megszünt. Most szeretnénk tesót, holnapra nem várom, de mensi görcsei most is vannak. Hamarosan kiderül baba vagy mensi.

Kedves kérdező, te hogy vagy?

2011. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Sokadik lombikom,és éjjel megint elkezdett fájdogálni a hasam.Kisebb rövidebb ideig fáj(10 perctől 30 percig),utána akár órákig semmi.Nekem eddig mindig így volt,és a vége mindig negatív!

Csak halottam már olyat,hogy valaki meg volt győződve arról,hogy bármelyik pillanatban megjön neki,holott terhes volt!

Kedves utolsó:Tényleg azt érezted?????

2011. jún. 6. 15:14
 5/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!!

Persze, azt éreztem.. Nem is csináltam tesztet, csak amikor már 1 hetet késett, mert mindig azt éreztem most jön meg.. De nem, és amikro csináltam a tesztet, erős pozi lett:) Úgyhogy a mensi görcs, akár jelenthet babát is.Nagyon drukkolok neked is!!!

Mikor kellene Nem megjönnie?

2011. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Még van 9-10 napom a tesztelésig.

!

2011. jún. 6. 15:33
 7/28 anonim ***** válasza:

Második babámat várom és éreztem, hogy mindjárt megfog jönni, azon a hétem mikor tényleg kellett volna, görcsölgetett a hasam szakaszosan rövidebb ideig, kb úgy ahogy leírtad. Én pé után már tudtam, hogy sikerült, mert krémes folyásom lett és az első terhességemnél is babát jelzett. Csak a beágyazódás miatt izgultam, de mikor a nem várt napján nem jött meg, tudtam minden rendben! Drukkolok, hogy Neked is baba legyen! Majd írd meg az eredményt!

14 hós kislány anyukája + 9 hetes kismama :o)

2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:gratulálok a babákhoz.Remélem nekem is csak játszik a szervezetem és csak megszokás vezérli!
2011. jún. 6. 15:41
 9/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem várt előtt és alatt voltak enyhe görcseim, vérzés nélkül. :)


5 hkm

2011. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam éppen kérdezni. :) Mára nem várom, és amíg nem jön meg reménykedem. Mint minden hónapban.... :(

A folyásom krémes, a hasam néha minimálisan érzem csak,d e szinte semmi. Ennyi mensi előtt is szokott. Meg oldalt fáj a mellem, de ez sem újdonság. Szóval nem tudom, hogy mi van. :( Remélem nem is fog megjönni.

2011. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!