Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom a mensest,...

Mára nem várom a mensest, tegnapig krémes folyásom volt, most száraz, bizakodhatok hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
A cicim nagyon fáj, érzékeny és úgy érzem majd le szakad a helyéről. Néha mensi görcseim vannak, és sokszor szurkál a hasamba, főleg akkor ha a kisfiamat fel kell emelnem.
2011. jún. 7. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Bár nekem (és minden babás barátnőmnek) bő vizes folyásom volt!
2011. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2011. jún. 7. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 5nappal kb így volt: először krémes, aztán vizes és vagy 2napig száraz voltam. Azt hittem meg fog jönni, de most 8 hetes vagyok:)
2011. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához:) Remélem nálam is baba
2011. jún. 7. 08:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz tesztelni?a tüneteid alapján lehetsz terhes.A kisfiad mennyi idős?hasonló cipőben járunk.Nekem 10hónapos a babám.
2011. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen folyásom nem volt, azt hiszem, hogy ez volt az első tünetem:) Amikor nem sikerült, előtte 1-2 napig mindig vizes volt, onnan tudtam, hogy meg fog jönni.
2011. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tesztelni csak hétvégén fogok, ha addig nem jön meg. A kisfiam már 2 éves, és lassan 10 hónapja nem sikerül a tesó:(

Reméljük, most igen:)

2011. jún. 7. 12:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, sokaktól olvastam a krémes folyásról nem várt előtt és terhességkor.
2011. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
remélem akkor most összejön:)10 hónapja?és szoptatsz még?biztosan van peteérésed?
2011. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
remélem sikerül:)10hónapja próbálkoztok és szoptatsz még?biztosan van peteérésed?
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!