Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dokik miért irnak fel...

A dokik miért irnak fel clostit még az előtt hogy megnéznék a hormonokat? Ittsok ilyet olvastam és velem is ezvolt.

Figyelt kérdés
persze énmondtam a dokimnak hogy nincs pém mert 50 napra jön meg!!!!de először kikéne zárni a többi okot is nem?végülis magas volt a hormonom is mint utolag kiderült!ismerősőm is clostit kapott terhes lett és elment neki mert a hormonjai nemtudták táplálni a babát.
2009. márc. 19. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sajna én is így vagyok.Elmentem dokihoz elmondtam neki hogy elég hosszúak és változóak a ciklusaim.Azt mondta úgy néz ki hogy nincs pé-em.Írt fel Clostit mondta hogy hőmérőzzek és menjek vissza kb 2 hónap múlva.3 havi clostit írt.Túl vagyok az első hónapon most kedden kellene megjönnie.Nem tudom kihez kellene mennem, mert ráadásul ez egy főorvos volt!!!Én is hallottam meg láttam hogy szigorúan követni kellene a peteérést és a méhnyálkahártyát mert ez a gyógyszer sajnos elvékonyíthatja és akkor meg hiába a peteérés ha nem tud beágyazódni.A barátnőm is ehhez a dokihoz járt és most egészséges kisbabája született.Egy havi closti után.Őt sem ellenőrizte.Nem tudom mit tegyek, menjek másik dokihoz.Arra gondoltam hogy ha megjönne akkor hónap közepe táján visszamegyek és megkérdezem ezeket.Ja és mikor voltam nála és felírta csak egy sima nőgyógyászati vizsgálatot csinált meg citológia ami hála a istennek jó, de én kicsit rosszallottam magamban hogy hüvelyi uh nem csinált.Te mit gondolsz?
2009. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,ingadozó ciklusok,fél év spontán próbálkozás.Utána kaptam clostyt,de nekem nézte a doki a peteérést is minden hónapban.Ötödikre sikerült.2 éves a kislányunk.Szeretnénk tesót is,most rendesek a ciklusaim,és spontán próbálkozunk,de nem sokáig,ha nem sikerül vissza a dokihoz.Uh szerintem kéne a closti mellett.Ha nem vagytok megelégedve a dokikkal,meddőségi szakembert keressetek.Bp-en mindkét klinikán foglalkoznak ezzel.Sok sikert,kitartást nektek!!
2009. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 -nek!!!: hát hüvelyit csinálnia kelett volna!Én erre aztmondom hogy sajnos hiába jo sz orvos ha nemfigyel rád elégé akkor nemis tud segiteni!
2009. márc. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!