Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam. Tesztelte...

Tegnapra nem vártam. Teszteltem egy negatívat du. Semmi megjön érzésem nincs ami szokott. Lehet még baba? Mennyire számít, hogy reggel vagy este tesztelek?

Figyelt kérdés
Azt mondjuk olvastam a leíráson, hogy a napközbeni vizelet sok folyadék bevitel miatt lehet aránytalanul híg, ami befolyásolhatja az eredményt. Volt már így valaki?
2011. jún. 8. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, ha nem jött meg akkor még várj pár napot és utána tesztej újra van akinek késöbb mutatja ki a teszt hogy babás
2011. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 nap múlva tesztelj újra reggeli első vizeletből. Igen, jobb, ha nem iszol előtte.
2011. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj még egyet, lehet most még korai volt. De akkor reggeli első vizeletből!
2011. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat számít, hogy mikor tesztelsz!

A legjobb reggel. Én az elsőt és a másodikat akkor csináltam. A harmadikat már délután, mert biztosra akartam menni. Biztos volt! :-)

2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem sokat számít, maximum az első napokban (megkockáztatom, hogy csak az első napban) amikor először mutatná ki. de próbálj esetleg egy holnap reggelit
2011. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj még két-három napot, aztán tesztelj újra, de reggeli első vizeletből!!! És ne igyál előtte semmit. Megy a drukk!
2011. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. -ann
2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!