Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban ilyen korán lehetett...

Valóban ilyen korán lehetett peteérésem, ahogy a ciklus.hu jelölte? Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban kimaradt egy menszim, azaz nem jött meg csak 51 napra, most pedig a 11. napra tette a rendszer a PÉmet, létezik, hogy ilyen korán volt? És akkor miért nem ugrik fel a hőm? Alhasi szurkákat érzek, de csak nagyon piciket. Most akkor mi van????


[link]


2009. márc. 20. 08:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Segítene valaki? :)
2009. márc. 20. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nincs koràn szerintem!Kivètelesen jol jelolte be idàg........
2009. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hàny naposak szoktak lenni a ciklusid?Ez az elso mèrèsed?Ha van màsik szxurdd be hagy nèzzem meg!Elozzo voltam;)
2009. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt az előző, de ehhez kommentárt is fűznék majd:

[link]

2009. márc. 20. 09:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Januárban voltam nőgyogyónál, minden ok volt, mondta is a doki, hogy akciózzunk, mert épp PÉm volt (jan 13 volt a menszim). Mondom király. Ittam abban a hónapban a cickát és a palástfüvet a PÉtől, sőt még gyógyszert is kaptam a dokitól (mert korábban volt dec-ben egy spontán vetélésem), hogy ha összejött a baba, akkor megmaradjon. Erre csak vártam, vártam semmi. Februárban a nemvárt napján barnázni kezdtem, így azt hittem megjön, abbahagytam a gyógyszert. Mondta a doki, ha abbahagytam, pár nap és megjön, ha nem jön meg baba van. Csináltam tesztet, negatív lett. És csak nem jött meg, teltek a hetek, mégegy teszt, negatív. És végül márc 6-án 51 napra jött meg rendesen, februárban volt a 3 napig tartó barnázás és semmi. Már épp mentem volna vissza a dokihoz, mikor megjött. Nem tudom mitől volt, vagy hormongond a tabi miatt, sokaknál olvastam, hogy a cickafark is kitolja a ciklust, de olyat is olvastam, hogy egyszerűen csak pihent a szervezet. Szóval nem tudom, mi volt, most a márciusi ciklusom 15. napját taposon és talán volt már peteérés.
2009. márc. 20. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Na itt vagyyok!Az elozzoboln nem sokra jutottam...

azt akartam megtudni mennyi a luteàlis fàzisod azaz a peteèrès utàni idoszakod.Abbol megtudtuk volna ,hogy valoban lehetett e most a peteèrèsed vagy sem.A hod felefelè emelekdik az elkovetkezo pàr napban akkor valoban màr volt az ovulàcio,ha viszont csokenni fog akkor mèg nem volt.Vàrj mèg legalàbb 2-3 napt ès addigrà màr biztosan tudni fogod hogy volt e a peteèrès.Remèlem valamennyire tudtam segiteni

Csak ez a kèt gorbèd van?és azt nem irtad àtlagban hàny naposak a ciklusaid.Mèg azt irdd meg

2009. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy visszajöttél. :)

Ez a 2 görbém van csak, mert februárban kezdtem mérni. :) Mindig 28 naposak voltak, de volt taval ymájusban egy missed ab-m és onnantól mindig 30 naposak voltak. Aztán most ez a február bekavart, így azt sem tudtam, mikorra várjam. Most is szúrkál a hasam, de nem tudom ez most mit jelent.

2009. márc. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!