Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud telefonszámot,...

Valaki tud telefonszámot, ahol időpontot lehet kérni spermavizságlatra Győrben? A megyei kórháznál található valahol!

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugy tudom oda csak orvosi beutalóval lehet menni és a doki ugyis megmondja mi a folyamat!
2011. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csak beutalóval lehet menni, mivel magánrendelő, a kórház magánrendelésre nem ad beutalót! egyszer valaki már elküldte nekem a tel. számot de véletlenül kitöröltem!
2011. jún. 10. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet én voltam aki adta neked.. a doki neve Dr.Vétek Lajos, a telszámot holnap tudom oda adni mert a férjem tudja és reggel jön haza.
2011. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bocs az offért.

a nem magánrendelésre beutaló kell? kitől?

én is győri vagyok.

2011. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt a szám, 06704511980 na ez a szám amin időpontot fognak adni, egy hölgy veszi fel mindig, ő megmondja, hogy a magánrendelőjébe kell-e menni vagy osztályra..nem kell beutaló!!!Többször voltunk nála, spermavizsgálattól kezdve , bakterológiai tenyésztésen is stb, a legjobb urulógus a világon, lelkiismeretes és olcsó!!!!!!!!Nem pénzéhes, a spermavizsgálat mellett mindent tb -re csinálnak, azt magánba csinálja ötezerért.
2011. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tel. számot! e-mailt is írtam a tel. szám megadójának, mert véleltlenül kitöröltem! köszi, hogy megtaláltál megint!
2011. jún. 15. 08:20
 7/9 A kérdező kommentje:
hát a nem magánrendelésre gondolom háziorvostól kell beutaló, de oda el lehet menni csak úgy simán vizsgálatra, csak be kell jelentkezni! szerintem
2011. jún. 15. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen:) és ne haragudj, de csak ma olvastam el a mailt amit írtál.
2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem haragszom, köszönöm, hogy elküldted mégegyszer!
2011. jún. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!