Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. egy hete mérem a hőmet...

Kb. egy hete mérem a hőmet szájban. Mindig 36,3 volt eddig, de ma 36,7. Már a peteérésem túl vagyok. Jövő héten kellene megjönnie. A mikroszkóp vegyes ábrázatot mutat. Bal részen a petefészkem szurkál, és néha szédelgek. Mi lehet ez a változás?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete mérem a hőmet szájban. Mindig 36,3 volt eddig, de ma 36,7. Már a peteérésem túl vagyok. Még csak jövő héten kellene megjönnie. A mikroszkóp vegyes ábrázatot mutat. Bal részen a petefészkem szurkál, és néha szédelgek.
2008. febr. 21. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ez bizony peteérés.
2008. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már megint. mert ebben a hónapban már volt egyszer.
2008. febr. 21. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
de honnan tudod bisztosan hogy volt? akkor is felment a hőd?
2008. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor még nem hőmérőztem, de én azt érzem, mindig szurkál a petefészkemnél, ami ma is meg van. Akkor nekem kettő volt ebben a hónapban?
2008. febr. 21. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a ciklusod első napjától mérni a hődet. A peteérés előtt alacsony általában 37 C alatti a hőmérséklet, a peteérés után pedig 37 v. afeletti. A mensi előtt kb 13-48 órával pedig ismét leesik. Ha kimarad a mensid és a hőd és 37 körül marad az már utalhat terhességre. A mikroszkophoz nem értek én ovu tesztet használtam ebben a hónapban. Azt olvastam ha szájban méred a hőmérsékletedet akkor a nyelved alá kell tenni a lázmérőt. Nekem is a jövöhéten "nem" kellene megjönnie. Drukkolok Nektek !
2008. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia!köszi a drukkot, és is szoríytok. Nyelv alatt mérem. Tudom, hogy ciklus első napjátok kellene mérni, de valahogy nem akkor kezdtem el. Nos ez bizar egy kicsit, ilyet még soha nem éreztem, hogy kétszer legyen egy hónapban pé-m. Vagy az első nem is az votl? Na mindegy nemsokára kiderül minden.
2008. febr. 21. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mérés nem jött be. A mikroszkóp mióta mutat vegyes bazárt?? :)) Hány napja??? Mertr ha 3 nál több napja akkor az babó lesz ,)!!!!

Remélem! szorítok!

2008. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még csak egy napja!
2008. febr. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!