Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 27,28,29 napos...

Általában 27,28,29 napos ciklusaim vannak. Utoljára május 12. -én jött meg a mensim. Tegnap előtt este kevés vér a wc-papíron, azóta semmi, csak a "mindjárt megjön érzes". Szerintetek?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj és kiderül
2011. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is. ha baba akko rmár kimutatná. lehet csak meg akart jönni "megszokásból" de a baba nem engedte. :) drukkolok!
2011. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajna nincs itthon teszt. Már elvből nem veszek.Túl sok volt a negatív. De mostanra már iszonyúan görcsöl a hasam, meglehet nem is lesz rá szükség, de azért köszi.
2011. jún. 11. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem május 15 volt az utolsó mensim első napja, most ugyanabban a cipőben vagyok mint te. Mensi előtt pár nappal szokott lenni barna pecsétem, de most csak fehér, krémes folyásom van. Én a tesztet még korinak tartom, neked már mehetne. Drukk!
2011. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!