Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tulajdonképpen hány...

Most tulajdonképpen hány napig kell páfrányosnak látni az ovulációs mikroszkópom?

Figyelt kérdés
Figyelem a peteérésemet PG 53 mikroszkóppal, ez az első hónap és már 4.napja páfrányos...nem igazán értek ehhez, de szeretnék minél hamarabb minél több tapasztalatot szerezni, légyszi segítsetek!!!!
2011. jún. 12. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én mikroszkópom kukába végezte. Volt hogy akkor is páfrányos volt mikor közelébe nem voltam az ovulációnak.

Ovulációs teszteltem, és kíváncsiságból kipróbáltam a mikroszkópot is, és az első pozitív napon páfrányos volt, a második napon már nem.

Elméletileg 1-2 nap páfrány.

Jól nézed a páfrányt? Mert volt nálam is olyan, hogy páfrányos volt, de nem az egész. Így nem érvényes. Totális páfrányerdőt kell hogy láss.

2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem volt páfrányos, most lett, elméletileg pont amikor kellene...de én nem nyállal csináltam, hanem csak cervix-váladékkal. Te mivel próbáltad? Mondjuk ez kicsit fura, hogy 4 napig az, nem??!!
2011. jún. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!