Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat a hasamalja?

Mitől fájhat a hasamalja?

Figyelt kérdés

1 hetet késett a menstruációm, de aztán volt aránylag rendesen (1nappal hamarabb vége lett és kevesebb mennyiségű volt). Csináltam tesztet, 5. 7. és menzesz utáni -esetleges bajtól számítva- 14. napra. Mindhárom negatív lett. Mitől fájhat a hasamalja (és picit a derekam is - nem hiszem h összefüggés lenne közöttük).Amúgy lent nem viszketek és folyásom sincs, se pecsételés (csak menzi után volt egy kis barnázás, de az csak kis utómenziszerűség is lehetett, nem? ).

Milyen eshetőség állhat fenn? 3 teszt csaknem tévedett, ugye?


2009. márc. 21. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nehéz kérdés. Sajnos én mióta rajta vagyok a babatémán, állandóan fáj a hasam alja. Az előtt sosem éreztem, mintha nem is lett volna. A tabi abbahagyása óta pedig minden ciklusban végig érzem a szurkákat, görcsöket. Talán pszichés.
2009. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A történethez még hozzátartozik, h én ( itt sokakkal ellentétben) a negatív tesztnek örültem,mert 18 évesen még nem szeretnék gyereket!!!

Szóval mitől lehet szerinted/etek?

2009. márc. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!