Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Olyan mint ha...

Mi lehet ez? Olyan mint ha mozgást éreznék a hasamba. Olyan apró kis bizsergést, mintha csikiznének belülről. Néha meg enyhe nyomást hol az egyik, hol a másik oldalon.

Figyelt kérdés
A mensim nem maradt ki csak le csökkent pár hete volt hányingerem meg szédültem de elmúlt. Gyógyszert is szedek. Viszont olyan mintha kicsit kerekedne a pocim, és egyre sűrűbben érzem. Kb 4-5 napja naponta több alkalommal de csak pár percig. A barátom is azt mondta hogy apró dobogást hall a hasamba meg hogy mozgást érzékel. De én nem hiszem hogy terhes vagyok. Ha mégis a teszt az ilyenkor is kimutatja ha már mozog, és nem maradt el?
2009. márc. 21. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban babás vagy, akkor 4-5 hónapos terhes lehetsz(akkor tájt érzékeled a mozgását).Persze, hogy kimutatja a teszt!Nem is értem, miért nem vettél már egyet.Minél előbb tesztelj!!
2009. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap az legyen az első dolgod hogy elmész egy nődokihoz!

majd ird meg légyszi mi lett?

köszike



ui: Nekem régebben volt hasonló, de kiderült hogy csak annyira szerettem volna babás lenni, hogy bebeszéltem magamba és pszichésen produkáltam a tüneteket....

2009. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ugyan nem írtad kb.hány hónapja csökkent a menstruációs vérzésed de ha mozog akkor már legalább a negyedik hónapban kell lenned!Vannak akiknek szinte a terhesség végéig de legalább feléig van menstruációjuk és olyan ismerősöm is van aki csak akkor vette észre,hogy terhes mikor megmozdult a baba tehát létezhet ilyen viszont a baba szívdobogását nem lehet hallani ennyi idősen hason keresztül és ha most kezdted érezni a mozgást akkor azt is csak te érezheted a hasadban!Meg próbálkozhatsz tesztel de a hcg szint a negyedik hónapra csökken és már lehet nem mutatná ki!Inkább jelentkezz be a nőgyógyászhoz ha terhes vagy és valóban a baba mozog azt mindjárt a vizsgálaton meg tudja állapitani!Kívánom,hogy baba legyen!
2009. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Olyan sok? Pedig tényleg nincs is hasam épp hogy kerekedni kezdet egy kicsit.Meg 4.5 kilot híztam egy hónap alatt. 2.5 két hét alatt. Meg mértem magam kb egy hónapja 55 voltam.

Aztán kb két hete akkor 57 Végül ma. 59.5 kiló vagyok. Nem kéne már kövérebnek legyek.

2009. márc. 21. 20:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 hónapja csökken a menszim.
2009. márc. 21. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!A 20:16-os vagyok!Jelentkezz be dokihoz!!!Ha terhes vagy az csak egy vizsgálat és azonnal biztos választ kapsz!
2009. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál de nem volt ott mert elment szülést vezetni nekem meg el kellett jöjjek mert jött a buszom.Holnap csinálok tesztett.
2009. márc. 23. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:

szia! Majd irj hogy mi lett a teszt eredménye!

Kíváncsik vagyunk és veled együtt izgulunk!

2009. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké mindenképpen megfogom írni!
2009. márc. 24. 13:37
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem vagyok terhes a teszt negatív lett. Nem tudom hogy mennyire vehetem biztosra ugyan is a mozgást továbbra is érzem, és híztam is.
2009. márc. 25. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!