Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után, UH, kóros...

Pozitív teszt után, UH, kóros elváltozás nincs, de a baba sem látszik. Nem mondták, hogy terhes vagyok, a tűneteim megvannak. Az eredményen még az állt, hogy az Endometrium vastagság 19 mm. Lehetek terhes? Endrometrium vastagság 19 mm, mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az endometrium a méhnyálkahártya. 19mm a vastagsága ami jó. Talán túl korán mentél azért nem láttak semmit. Menj vissza 1-2 hét múlva.
2009. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Endometrium=méhnyálkahártya, ami belülről a méhedet borítja. Ennek a vastagsága a ciklus során folyamatosan változik. A mensi első napjától az utolsóig vastagodik és ha nem történt megtermékenyítés, akkor a ciklus végén leválik és ez okozza a menstruációs vérzést. Az, hogy a 19 mm milyen értéknek számít, attól függ, hogy a ciklusod hányadik napján voltál, peteérés előtt vagy után. Azt hiszem a be ágyadózáshoz min. 10 mm-es nyálkahártya szükséges.Nagy esély van szerintem a terhességhez.Amikor én mentem dokihoz nekem először a megvastagodott nyálkahártyát látta ami a terhességre utal.Most 18 hetes vagyok.Vigyázz Magadra!
2009. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy az utolsó vérzéshez viszonyítva hány hetes terhes lehetsz. Nagy valószínűséggel túl hamar mentél dokihoz. 6-7 hetes terhesség esetén ha az ultrahangon nem látszik semmit, akkor a terhesség igazolására általában szoktak vérvételt csinálni.
2009. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A vastag méhnyálkahártya (19mm endometrium) jót jelent, utalhat terhességre.A korai terhességet, még nem tudja kimutatni az UH.Úgy tudom, csak az 5-6 hetes magzatot tudják már Uh-n is észlelni.Szerintem várj,még pár hetet és utána újra menj el dokihoz.
2009. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne itt a hasznos válasz? Mert úgy látom senkié nem jó!
2009. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 4 hetesen csináltak uh-ot nekem, akkor kb. 12 mm volt a méhnyhártya. Pozitív volt a tesztem. A szonográfus szinte kiabált velem, hogy minek megyek ilyen korán... mondtam, hogy csupán az orvos küldött. Dühösen végezte a vizsgálatot, s talán felületesen is. Nagyon rosszul esett a bánásmód...

Na de nem is erről van szó... 5 nappal később elmentem egy magánrendelésre, ahol kellő figyelemmel és kíméletesen a drbácsi észrevett 2 db petezsákot. Gyönyörűen kivehetően. A méhnyh. vastagsága nagyon jó, lehet hogy veled sem voltak túl körültekintőek? Attól függ hány hetesnek számítasz.

2009. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Igazat adok az ötödik válaszolónak.Segítő szándékkal ír az ember aztán meg nem tetszik az illetőnek... no comment
2009. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasi vagy hüvelyi UH-t csináltak?A hasin még nem látni,mert ez túl korai lenne.A Hüvelyin is csak petezsák lenne látható!Menj vissza később!
2009. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!