Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron lehet valahol...

Székesfehérváron lehet valahol nagyon olcsón ovu tesztet kapni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Legolcsóbban vaterán lehet rendelni!Én is ott rendeltem.20db.ovu+5db terhességi teszt postával együtt 2.525ft.Tehát egy db.100ft.Ennyiért nem kapsz máshol és a pénz utalása után 2-3 nappal már meg is küldik!Ha nem akarsz egyszerre annyit rendelni van kissebb kiszerelés is!Jó teszt nekem teljesen jól működik a neve "one step"

Sok sikert!

2011. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én ugyan nem székesfehérvári vagyok, de azért válaszolok. :-)

Pár hónapja vettem egy doboz Corax Be Sure márkájú ovu tesztet, amit az első hónapban nem használtam el, a másodikban pedig már nem kellett.. :-)

Ha írsz egy e-mailt, nagyon szívesen elküldöm Neked, egy megkezdett doboz (kb 20-25 darab van benne) Ovant kapszulával együtt, ha elfogadod.

2011. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon aranyos vagy kedves második, de már rendeltem a tesz-veszről. Egész olcsó volt, holnap érkezik. :)

Még egyszer köszi!

2011. jún. 22. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, sajnálom, hogy nem tudom elajándékozni, ez már a második próbálkozásom :-)

No, mindegy.. egyszer majdcsak örömet tudok vele szerezni valakinek. :-)

Ne legyen rá szükséged (!), de ha mégis, üzenj!

2011. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem felejtem el! :) Ha elfogyott, amit most rendeltem, szólok!
2011. jún. 23. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!