Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Nagyon el vagyok keseredve lehet ebből még babó?

Figyelt kérdés
Kedden kellene megjönnie.Tegnap is felraktam a görbém mert felment a hőm.Azt írták rá hogy lehet trifázisos.De sajna ma meg lement reggelre 2 tizedet.Most akkor mi van?Trifázisos vagy sem?Lehet még baba?Tünetem nincs csak annyi hogy 3 napig fájt a hasam menszi érzés mára semmi.A cicim mintha kezdene fájni picit, de menszi előtt is szokott.Kérlek írjatok mit gondoltok erről a görbéről????
2009. márc. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol a görbe?
2009. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2009. márc. 22. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kár hogy leesett mert ha fenn maradt volna akkor simán trifázisos.De még nincs semmi veszve hátha holnap vissza felugrik!
2009. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ígéretes, bár én nem hiszek a hőmérésben, nekem sosem jött be, mégis két gyerek édesanyja vagyok!

bőven lehetsz babás, csak azt nem értem, hogyha már gyógyszert is szedsz és ennyire szeretnétek babát, miért nem bújtok össze lényegesen többet, nekünk a mindennapi együttlét mellett azonnal megfogant a baba, nektek nyilván van valami más nehézség, ami miatt gyógyszert kell szedni, de szerintem nektek is növelné az esélyeket, ha naponta, vagy gyakran lennétek együtt.

a fiamnál nekem is azt mondták, hogy csak két-három naponta jó szexelni, fél év is kellett mire összejött, most a doki mondta, hogy minden nap csináljuk és elsőre sikerült. azt mondta, hogy egészséges férfi spermái csak napi két három aktus UTÁN lesznek rosszabbak és így is elég 24 óra a regenerálódásra, belátom, hogy igaza volt!

2009. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok nagy görbe szakértő,de szeritem az nem gond,ha 1-2 tizedet leesik a hő.Az a lényeg,hogy már ne nagyon csökkenjen tovább.Még van esély babára.Ja és szeritem akkor lenne trifázisos,ha feljebb menne a hő,de nálad most ccsökkent.Szóval szeritem várd meg a nem vártat és próbáld elterelni a gondolatodat valamivel.Már csak két nap!
2009. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!Szerintetek kedden teszteljek, vagy várjak még vele????
2009. márc. 22. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedden reggel jó lesz, igen.
2009. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!