Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alkohol hogyan tudja...

Az alkohol hogyan tudja befolyásolni a HCG teszt eredményét?

Figyelt kérdés

Mert a tájékoztatóra rá van írva, hogy befolyásolja, csak azt nem értem, hogy hogyan. Téves pozitív vagy negatív eredményt ad?

Ma este buliba megyünk és 1-2 pohár bort szívesen meginnék. Ez kihat majd a reggeli pisire?

Tudom, kerülendő az alkohol, de sajnos nem biztos hogy pont most sikerült a baba.


2011. jún. 17. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm, nagyon sok tesztet csináltam már, sokfajtát, de mindegyikben az volt írva, hogy nem befolyásolja a teszt eredményét!!!!
2011. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastad félre? A "befolyásolja" helyett "nem befolyásolja"?
2011. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem számít, ahogyan pár pohár bor sem:-)

drukkolok:-)

2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mármint pár pohár bor, nem pár üveg:-)
2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se olvastam még olyat hogy befolyásolná. Ugye a HCG az egy hormon, az alkohol meg ugye alkohol. Szerintem nem befolyásolja a dolgot, de ha a tesztre az van írva, hogy DE IGEN BEFOLYÁSOLJA akkor ne buli másnapján tesztelj.
2011. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez Vaterás teszt és erre tényleg az van írva. Csináltam már pár féle tesztet, de az volt mindegyiken, hogy nem befolyásoló tényező. Szóval ezért érdeklődtem. Köszönöm a válaszaitokat:)
2011. jún. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!