Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este a barátommal sex...

Tegnap este a barátommal sex közben kiszakad a gumi. Rá 12 órára bevettem az esemény utáni tabit nemsokára beveszem a másodikat, de nagyon ki vagyok borulva, nem akarok terhes lenni. Feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ezekkel a tablettákkal kapcsolatban?
2011. jún. 17. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én (igaz bár több mint 5-6 éve volt) mikor használtam nekem segített (nem lettem terhes), ugyanígy jártunk mint ti és én is vettem be.Az a lényeg hogy 72 órán belül vedd be mint a két tablettát! De persze minél előbb annál jobb!

Sajnos itt olvastam már olyat is hogy hiába vette be, akkor is terhes lett. De ennek nagyon kicsi az esélye! Drukkolok hogy ne legyél az!

2011. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!