Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legelső együttlétkor mennyi...

Legelső együttlétkor mennyi esély van babára, ha nem védekezünk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanannyi, mint a második, harmadik vagy sokadik együttlétkor.

Ha nem akarsz gyereket, védekezz mindig!

2011. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hanyadszorra vagytok együtt! A tested ezt nem tudja... Védekezés nélkül bizony lutri ...
2011. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lutri?
2011. jún. 18. 17:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Babát szeretnék!
2011. jún. 18. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi mint máskor. :) Állítólag minden ciklusban kb.25-30%.
2011. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 20 % körüli csak az esély. Ez az arány nagyon kevésnek tűnik akkor amikor az ember gyereket akar, de de nagyon soknak akkor ha nem akar gyereket.
2011. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már a legelső együttlétből babát szeretnél?? Meddig várt Rád a párod, évtizedekig?:):) Nem fejtenéd ki bővebben, hogy miért sürgeted ennyire a babát, ha nem vagyok túl indiszkrét? Csak fura nekem ez a helyzet! :)
2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kérdező először volt védekezés nélkül a párjával. :)

Ugyan akkora mint bármikor, hogy a kérdésre is válaszoljak. :)

2011. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekünk bejött elsőre (csak egyetlen egyszer nem védekeztünk!)

úgyhogy sok! :) hajrá! de ne keseredj el ha nem sikerül, egészséges pároknál az átlag fél éve!

2011. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi eddig 4-szer nem védekeztünk és 4-szer lettem terhes. Nyilván a 4-szeri nem védekezés alatt nem azt értem, hogy abban a ciklusban csak egyszer voltunk együtt, hanem amikor elterveztük, hogy babát szeretnénk, akkor onnantól kezdve no stressz, szex és nem védekezés. És ezekből az alkalmakból mindig baba lett. Egy vetéléssel végződött sajna.Van akinél nagyon hamar sikerül, valahol nem. Nálam pl. ezek szerint mondhatjuk, hogy nagy az esély, hogy az első együttlétből baba lesz. Mert mi is szeretnénk még.

3 gyermekes anyuka

2011. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!