Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyünk ha átlagosa...

Mennyi az esélyünk ha átlagosan a 14-15napokon szokott pé lenni, de csak a 8-9-10. napon tudtunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Tudom h szinte semmi, de úgy bízok benne a volt egy spontán peteérésem:), annyira várjuk már a babát, de 1éve semmi!

Ráadásul nem tudunk együtt lenni a veszélyes napokban mert külföldön dolgozik!


2011. jún. 19. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a spontán peteérésben bízhatsz! Nem lehetne,hogy egyszer-egyszer otthon legyen legalább a 13. napon? Persze a 14-15-en több az esély,de vannak stramm spermák,amik 1-2 napig életben maradnak,tehát ha a az aktus után 1-2 nappal van az ovulációd(de azért inkább 1),akkor van némi esély. (Lehet,hogy ez hülyeség,de állítólag az ilyen esetekben születnek inkább lányok,mert az y-os spermák nagyobbak,masszívabbak,tovább élnek,de lassabbak,mint a kis fürge x-es spermák,amik viszont hamarabb elpusztulnak)
2011. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mennyit könyörgök neki, és ő is jönne, de 1000km az sok...és nem igazán tud jönni a főnökei miatt! Már annyira el vagyok keseredve, most is csak a pünkösd miatt tudott itthon lenni, különben pont akkor hazajárós mikor mensizek...!
2011. jún. 19. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: fordítva,de amúgy az elmélet igaz.

A lány az X a fiú az Y,de amúgy tényleg: a lányos spermák lassúak nagyon de tovább élnek,és a fiős spermák fürgébbek,gyorsabbak de hamarabb elpusztulnak.


Így extrém esetben a lányos spermák akár 3- max!!4 napig is életképesek.


Kérdezőnek:

Nagyon nagyon kevés az esélyetek,de VAN!

És azért ezt a spontán peteérés sokan emlegetik itt mert tényleg létezik,de ez azért elég ritka jelenség ahoz,hoyg erre lehessen számítani!


Amúgy: hány naposak a aciklusaid? Szoktad érezni a peteérést? Csak mert esetleg arra van esély,hoyg ha mondjuk jó rövidek lennének a ciklusaid,hoyg mégsem a 14. napon lenne ovuláció. Mert biztosan csak visszafelé lehet számolni,az meg már késő. Arra gondolok,hoyg a mensi első napjától vssiazfelé kell 14 napot számolni,akár milyen hosszú a ciklus,ezért van hoyg egy hosszabb ciklusnál a terhességi kor meghatározásánál pl téves eredményt hoz ha az embrió korát az uccsó mensi alapján próbálják számítani,mert hát ott akár egy héttel vagy többel is kisebb lehet a "baba".


Lehet,hoyg kusza amit írtam,de remélem segítettem.

2011. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

10:16-os válaszoló vagyok,közben megláttam hogy írtál.

Azt tudom mondani,hoyg elég lenne akár az is,ha csak egyetlen egyszer haza tudna jönnin jókor (pl nyaralást nem terveztek???),mert így ki tudja megddig kell még próbálkoznotok,ha sosem jókor vagytok együtt.


Bíztató példa:

Most vagyok 10 hetes terhes. Úgy lett a baba,hogy hónapokig nem tudtunk együtt lenni,aztán előző ciklusban összesen egyetlen egyszer,az is ovuláció előtt 2 nappal!

Szinte hihetetlen!

Jókor történt! :-)

2011. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Általában 29naposak a ciklusaim, de az én luteális fázisom 15nap! Ha lehet hinni az ovu teszteknek, mert januárban februárban teszteltem és a 14nap volt pém! Csak ugye akkor nem volt itthon azért is bíznék én a spontán pében, mert hátha egy orgazmusnak sikerült rásegítenie hogy előbb kilökődjön! A nemét illetőleg igen én is így hallottam, de az érdekelne a legkevésbé már csak jönne!
2011. jún. 19. 10:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Tervezünk nyaralást, de akkorra amikor amúgy is hazajárós...az meg júli 1-én lesz...nekem 2-án nem kéne megjönnie...szóval reménytelen! Elvileg decemberis tervezi a külföldi melót!
2011. jún. 19. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok újra,akkor esetleg te nem tudnál utána menni 1-2 napra éppen akkor?

Bár leet,hogy ez így erőltetettnek tűnik,de jobb mint bízni a csodábn...

2011. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyem miatt nem...pedig már néztem repülőjegyet:), úgy lenne jó ha 7végére esne a pém, de általában hétköznap van és nálunk egyszerre csak 2ember mehet szabira...nekem jutott a júli első hete onnantól pedig be van táblázva egészen augusztus 8ig amikor is ügyeletesek leszünk akkor senki nem mehet, utána meg az egyik kolléganőm megy szülni, hogy utána mi lesz...feje tetején van minden, és ah az is kiderülne h én is babát akarok...a főnököm le is húzhatná a redőnyt!
2011. jún. 19. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Tényleg felcseréltem az x-et,meg az y-t,bocsi :)
2011. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg új topicban,vagy az orvosodtól,hogy mesterségesen,pl fogamzásgátló pár napos használatával,vagy egyéb módon hogyan lehetne eltolni az ovuláció időpontját ,ha lehet egyáltalán.
2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!