Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan igyam a cickafark és...

Hogyan igyam a cickafark és palástfű teát ha nem tudom mikor van pé-m vagy egyáltalán van e? Kinek mennyi idő után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én sem tudtam,hogy mikor van peteérésem ezért én fele-fele arányban összekevertem és úgy ittam.Bár mindig csak pár napig,mert én alig tudtam meginni még mézzel is.Egyébként mi 14 hónapig próbálkoztunk,és most a 3. clostys hónapban szombaton pozitívat teszteltem.

Mióta próbálkoztok?

2009. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a teát ittam 2 honapig és +tesztelte. 7 hetes kismama vagyok. ugy idd a palástfü teát hogy a ciklusodbol vonj ki 14 napot onnan kezd el inni. menszesz elsö napjátol meg cickafark teát igyál amig a palástfü teát nem kell el kezdened inni.én 4 honap probálkozás után kezdtem el inni a teákat. de ha korábban kezdtem volna lehet hamarabb + teszteltem volna.
2009. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én sem tom mikor van pém, és a ciklusom sem mindig 28 napos. köszi
2009. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8nhónapja próbálkozunk és most 51 napra jött meg,eddig mindig 28-ra!Gondolom elmaradt a pé-m vagy ilyesmi,azért akarom inni!Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többit!
2009. márc. 23. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszúak voltak a ciklusaim (45 nap átlagban), teherbe estem (tea nélkül), de aztán elhalt a terhesség. Utána az első mensim 73 napra jött meg, következő 77 napra. Itt olvastam, hogy ha felesben iszom, beáll vagy legalábbis lerövidül a ciklusom. Mivel én sem tudtam mikor van pé-m, miután elmúlt a mensim, elkezdtem inni a teakeveréket és rögtön terhes lettem! :-)

Egy próbát mindenképpen megér!!! :-)

2009. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak!A teakeveréket hogy csináljam meg??és mennyit igyak belöle?várom a válaszod!
2009. márc. 24. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs, csak most láttam, hogy írtál. Szóval én 1:1-ben kevertem össze. Vettem 1-1 tasak teát, egy jól zárható dobozban összekevertem és minden nap 1 bögrényivel ittam. Kb. 2,5 dl vízhez tettem 1 evőkanál teakeveréket, majd 20 percig állni hagytam. Egyik látogató itt azt tanácsolta, hogy a palásthoz nem ajánlatos fém szűrőt, kanalat használni (amikor már le van forrázva), így én műanyag szűrőn szűrtem. Ja, és natúrban ittam, mert a mézet nem szeretem. Remélem beválik!!!

Higyj benne, de ne görcsösen és ha sikerülne a Baba, írd meg, akár priviben is! :-) Drukkolok!

2009. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!