Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a peteérés csúszik akkor a...

Ha a peteérés csúszik akkor a nem várt is csúszik időben?

Figyelt kérdés

Értem úgy hogy normális esetben 14-én van peteérés de nekem 18 -án volt és akkor ne erre a hét péntekre nézzem a nem vártat hanem jövő hónap elejére??

Segítsetek mert ezt nem értem?


2009. márc. 24. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen a peteéréstől számított 14. napon fog megjönni. A luterális szakasz mindig 14 napos.
2009. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. márc. 24. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:

A luterális szakasz nem mindig 14 napos!

Nekem két hónapokon át (míg babás nem lettem), uh-gal lett követve a peteérésem, így a doki állapította meg, hogy 11-12 napos. A pém a 17-18. napon volt mindig (28-29 napos ciklusaim vannak) és a doki szerint ez nem ritka. A többségnek valóban a 14 napos, de ez nem mindenkinél így van.

2009. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia nekem is doki mondta most meg és fel írta az utrogestant hogy szedjem a 28.napig ,de akkor most mikorra ne várjam ugyanúgy most hét 27-re?vagy az után de ha most 18-án sikerült és csak 13-14 nap múlva ágyazódik be akkor sem jön meg???

vagy tünetek ilyenkor mikor várhatók??

bocs az értetlenkedésemért de ez a rész nem nagyon tiszta:DD

2009. márc. 24. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Így, hogy gyógyszert kaptál, nem tudom, hogy ez bekever-e a ciklusba. Szerintem nem, mert ez egy terhességmegtartó gyógyszer, én a pozi tesztem után kaptam csak.

Ha a 18. cn-on sikerült a fogamzás, akkor 7-10 nap kell a beágyazódáshoz, amit a gyógyszer is elő fog segíteni és akkor már nem jön meg a rendes mensi. Max. pecsételhetsz vagy barnázhatsz.

A tünetek mindenkinél más. Van akinek van, van akinek nincs, van aki megérzi már a fogamzás után, van aki a pozi teszt láttán sem hiszi. nekem mindkét terhességemnél a fogamzás után pár napig száraz voltam, utána pedig rengeteg fehér, krémes folyásom volt. A nemvárt előtt pár nappal kezdett csak fájni a cicim és a nemvárt után néhány nappal jött a többi tünet. De mivel a luterális fázis kevesebb mint az átlag, ezért a tünetek megjelenésének csúszása érthető.

Neked a ciklusod 28. napján lesz 10 napja elméletileg a fogamzásnak, kb akkortól termelődhet a hcg is, akkor van kb a beágyazódás. Ha akkor nem jön meg, várjál még néhány napot és tesztelhetsz.

Sok sikert! Én a 3. babámat várnám most, remélem sikerült, 22-én volt pém.

2009. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: második is én voltam :-)
2009. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

olyan tünetem nekem is volt hogy a peteérés után amikor az orvos is tanácsolta hogy legyünk együtt utána vagy 2-3 napig száraz voltam ,és utána most olyan nagyon sűrű krémes fehér folyásom van meg egyszer volt ilyen érdekes görcs szerű valami ami még nem volt de vagy 2 óra alatt el is múlt.ez a görcs az együtt létünk után vagy 1 napra lehetett.Bár lehet nincs köze hozzá ,de az tuti hogy ilyen folyásom sem volt még ami most van!

Szívből Remélem hogy sikerül nektek :))és gratula a 2 kicsihez ,remélem nemsoká nekünk is gratulálnak majd:))

2009. márc. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!