Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy igyam a palástfüvet?...

Hogy igyam a palástfüvet? Kinek használt már?

Figyelt kérdés
Holnap kezdeném el, de nem tudom, hogy mennyit, meg hogy reggel éhgyomorra vagy este lefekvés előtt? hány kanállal tegyek bele stb. esetleg írna olyan is akinek hatásos volt a palástfű?
2011. jún. 20. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én naponta ittam egyszer, mindig mikor eszembe jutott. Egy hónapot ittam még védekezéssel,(ekkor pontossá vált a ciklusom) aztán nekiálltunk próbálkozni, és elsőre összejött a baba. Nekem bejött.
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor hallottam róla először,hogy segíthet,mikor az első babát terveztük. Az első 2 hónap sikertelen volt, ekkor elkezdtem inni a palástfüvet, de én cickafarkot is ittam, és egyből összejött. A második terhességemnél egyből az első hónapban ittam,és elsőre sikerült is, a harmadiknál ugyan így ittam, és elsőre összejött! Nekem nagyon bevált! Remélem neked is segíteni fog!Én mindig máskor ittam,és egy teáskanállal kell 2 dl-be tenni. Naponta max 2 csészével lehet inni,mert utána már káros lehet a májra! Én csak egy csészével ittam! Mielőbbi babásodást kívánok!
2011. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! első 14.napban vénusz-cseppet szedtem, abban van cickafark is és palástfű is,csak azt már terhesek a cickafarkfű "vetélő képessége" miatt nem ihatják. mi már 8 hónapja próbálkozunk, hátha ez lesz a miénk.... hjajj még 14 nap és kiderül....
2011. jún. 21. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hsznált,az első hónapban amikor elkezdtem inni,terhes is lettem. Mondjuk én a barátcserjét is szedtem ugyanabban a hónapban. Elötte 3 hónapot próbálkoztunk.
2011. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!