Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok elsősorban Nagyatá...

Hol találok elsősorban Nagyatádon vagy ha ott nincs akkor a környékén Edokrinológus szakorvost? Hol illetve ki csinál spermavizsgálatot a környéken?

Figyelt kérdés
A dokim javasolta, hogy ezeket az orvosokat keressük fel a párommal, de sajnos nem ismerek ilyen szakorvosokat.
2009. márc. 24. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes legközelebbi SZTK-ban elméletileg kell, hogy legyen endokrinológus. (bár nálunk is csak havonta egyszer !! van ilyen rendelés) Sperma vizsgálat ügyben urológus vagy andrológus az illetékes. Keresd fel a háziorvosod, mert ezekhez a szakrendelésekhez beutaló kell, és ő biztosan tudja, hol van a környéken ilyen rendelés.
2009. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, aranyos vagy. Akkor megpróbálom a dokimtól felderíteni.
2009. márc. 24. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Endokrinológus én ugy tudom atádon nincsen én kaposvárra jártam a gróf aponyiba a dr. Rucz Károlyhoz magánrendelésre és ő is pécsról járt ki de kell időpotot kérni , spermavizsgálatot háziorvos beutalót nem ad csak urológus vagy andrológus de andrológiára meg kell a nődokitól beutaló urolódiára nem , kanizsára menjetek mert kaposváron időpontot kell kérni a vizsgálatra mert csak előjegyzéssel fogadnak és nagyon sokan vannak ezért sokat kell várni kanizsára meg bármikor lehet menni de steril edénybe kell vinni a spermát aznap reggel amikor mész és a mikrolaborba leadod a mintát de elöbb menjetek be az urológiára mert ott kaptok egy olyan papirt amit a mikrolaborba elfogadnak és ha megvan a papir akkor mehettek a laborba leadjátok a mintát egy hét múlva van eredmény , és az urológiára kanizsán nem kell időpont minden nap reggel 8-délután 2 van rendelés csak a kartonzóba kell bejelentkezni nagyon rendesek a dokik de ha igazán jót akartok akkor keressétek meg dr. lipták józsefet mi is hozzá mentünk 2x is mert ő kifejezetten a férfi hormonnal és a férfi nemzéssel foglalkozik ez a szakterülete egy nagyon kedves rendes orvos , és ő fog segíteni , felhívod a korházat kéred dr. lipták józsefet a telefonhoz elmondod hogy a nődokid küldött hozzá (a lipták doktorur ő andrológus) és szeretnéd ha fogadna hozzá nem is kell beutaló csak a másikakhoz akik andrológusok és telefonon megbeszéled vele hogy mikor tud fogadni és soron kívül fogadni fog minket is fogadott .

Ha nem akartok kanizsára menni akkor atádon is van urológia de ott nem ismerek senkit de spermavizsgálatot tudom hogy nem csinálnak csak kaposváron vagy kanizsán de kaposvárra nem érdemes menni.

De egyébként nem kerül pénzbe endokrinológus meg kaposváron van akinek tényleg ez a szakterülete , de ő pénzért rendel.

Gondolokm móni te vagy az aki ezt kérdezte én meg ildikó vagyok és ne hari hopgy nem válaszoltam még de nagyon elcsúsztam de anyu jobban van és nekem sejna megjött bár a dokim azt mondta hogy egy hét múlva menjek vissza mert lehet hogy babás vagyok mert a mnyh jó és valami volt ott de nem tudta mi az de a tesztem meg nega.

Miért küldtek endokrinológiára?

2009. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én nem Móni vagyok.
2009. márc. 24. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor bocsika azt hittem mert ő is atádi én meg csurgói vagyok és azért hittem azt.

Miért küldtek endokrinológiára?

2009. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én Dina vagyok. Babát szeretnénk és a dokim azt mondta hogy vizsgáltassuk ki magunkat. Több felé is elküldött minket. Ezért keresek Endokrinológust is.
2009. márc. 24. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Megint én remélem semmi bajt nem találnak nálatok és mielöbb jön a babótok , és még egyszer azt tudom csak mondani hogy kaposváron a dr.rucz károly egy jó szakember az endokrinológia a szakterülete és pécsról jár ki a megyeiből , szeintem őt keressétek meg a gróf aponyi klinikán ami a szinház melletti utcában van , mielöbbi babásodást.

2009. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!